Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Zaťková vyradila trojicu hráčok, k tímu sa pripojí pivotka Uhráková

TASR|Publikované 21. máj 2002 o 12:08

Bratislava 21. mája (TASR) - Reprezentačný káder slovenských hádzanárok vstúpi do druhej časti šalianskeho sústredenia pred kvalifikáciou ME so Slovinskom ...

Bratislava 21. mája (TASR) - Reprezentačný káder slovenských hádzanárok vstúpi do druhej časti šalianskeho sústredenia pred kvalifikáciou ME so Slovinskom v pozmenenej podobe. Trénerka Viera Zaťková po sobotňajšom modelovanom zápase s rakúskym majstrom Hypo Niederösterreich zúžila zostavu o trojicu hráčok - brankárku Lenku Krajcárovú, krídelníčku Evu Molnárovú a spojku Martinu Halásovú. K tímu by sa naopak mala pripojiť pivotka Interu Lucia Uhráková.

"Od 27. mája počítame aj s krídelníčkou Mravíkovou, ktorá má ešte v Budapešti klubové povinnosti. Na poste pivota sme predbežne ponechali tri hráčky, lebo Géczovú chceme mať v dispozícii, ak by zdravotný stav vyradil Uhrákovú alebo Caltíkovú, ktorá má po zrážke s Dubajovou narazené rameno," informovala reprezentačná kormidelníčka Zaťková. V rámci prípravy na dvojzápas so Slovinskom absolvujú jej zverenky ešte tri modelované stretnutia za zatvorenými dverami - už v piatok odvetu s Hypom v Šali, 28. mája s ČR pri Zlíne a 29. opäť s Češkami v Šali.

Autor: TASR

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.