Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Zaslúžený standing ovation v stoji

Skvelá atmosféra. Plný Čermeľ bol dvanástym hráčom MFK. (Autor: Judita Čermáková)
Sportnet|Publikované 20. aug 2009 o 22:00

Ruch na Hlavnej ulici v Košiciach sa včera niesol prevažne v taliančine. Tifosi sedeli prakticky v každej záhrade v centre mesta a čerpali "zásoby" na zápas. Optimisticky naladení fanúšikovia AS si nepripúšťali nič iné okrem víťazstva. Nakoniec veľa nechý

KOŠICE. balo a ich miláčikovia by z Košíc odchádzali s prehrou.

Kuzma tipoval 2:1

Keď sme pred zápasom stretli stredopoliara MFK Kamila Kuzmu, členok na pravej nohe mal obviazaný, no stretnutie si nemohol nechať ujsť. Pravda, nebyť faulu Halenára, s najväčšou pravdepodobnosťou by sa objavil včera na trávniku. "Viete, že mi je smutno. Kto by nebol sklamaný, keď je tu taký tím a ja musím pozerať zápas s tribúny. Tip? Vyhráme 2:1," poznamenal Kamil Kuzma. Od konečného výsledku sa síce poriadne zmýlil, ale určite bol nakoniec aj on spokojný.

Totti, choc do roboti

AS Rím bol ozajstným ťahákom. Veď na Sarajevo bolo menej divákov ako včera. Pritom na celok z Bosny a Hercegoviny bol vstup voľný, no na Rimanov bolo vstupné od 15 do 100 €. Už hodinu pred zápasom bolo v hľadisku v Čermeli viac divákov, ako je počas ligových stretnutí MFK... Diváci vytvorili divákom perfektnú atmosféru. Nechýbali tradičné mexické vlny a slušné povzbudzovanie počas celého zápasu. Celkom vtipná odozva bola na príležitosti i góly kapitána AS Rím Francesca Tottiho. "Totti, Totti, choc ti do roboti." V hľadisku bola výborná nálada a tá ešte gradovala, keď Marko Milinkovič v 5. min. otvoril skóre. Rimania po prísnej jedenástke vyrovnali, po zmene strán pridali i ďalšie dva góly a už-už to vyzeralo na debakel. Diváci však opäť zabrali a nakoniec z toho bola remíza. A veľa nechýbalo, aby bolo ešte veselšie... Skvelý výkon žlto-modrých fanúšikovia odmenili skandovaným potleskom v stoji.

Autor: Sportnet

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.