Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Zaslúžené víťazstvo domácich

Sportnet|Publikované 22. sep 2002 o 22:00

Inter Bratislava - ZTS Dubnica 2:0 (0:0)Bratislava (SITA) - Inter začal aktívnejšie, už v 3. min. sa po Opršalovom centri prezentoval volejom

Inter Bratislava - ZTS Dubnica 2:0 (0:0)

Bratislava (SITA) - Inter začal aktívnejšie, už v 3. min. sa po Opršalovom centri prezentoval volejom Drobňák a vzápätí strieľal po zemi slabo Halenár. V 10. minúte prestrelil v ideálnej pozícii opäť Drobňák. Až potom sa dostali k slovu aj hostia, dobre mierenú strelu Dovičoviča však Hýll vyrazil na roh. Po zmene strán si najskôr vypracovali šance Dubničania. Straka namieril z päťky v páde do oblakov a Kiškov pokus šiel nad. Kontrovať sa snažil mladý domáci útočník Halenár, jeho prudká strela však nenašla svoj cieľ. Zverenci Karola Peczeho sa predsa len dočkali. Aktívny Drobňák najprv po individuálnom prieniku nezakončil tak ako chcel, v 71. min. však vyskočil na center Čecha a hlavou poslal Inter do vedenia - 1:0. O zaslúženom víťazstve domáceho mužstva 2:0 sa postarali striedajúci hráči - po centri P. Petráša dokopol loptu do siete hostí Tomčák.

Góly: 71. Drobňák, 88. Tomčák. Pred 943 divákmi rozhodeoval Gádoši, ŽK: Paulík, Čišovský, M. Čech ml. INTER: Hýll - Čišovský, Gáspár, P. Barmoš, Opršal - Czinege (88. P. Petráš), Paulík, Drobňák, M. Čech ml. (76. Kocúrek) - Halenár, Lelkeš (72. Tomčák). DUBNICA: P. Kováč - Zimen, Hanek, Ševela, B. Mráz - Doležaj (75. A. Suchý), Držík, Dovičovič - Kiška, Sokol (74. A. Nemec), Straka (81. Bellák).

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.