Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Zápasník Gero Tokár už medzi ženáčmi

Sportnet|Publikované 3. aug 2008 o 22:00

Zápasnícka rodina Lokomotívy Košice sa cez víkend zabávala. Dôvodom bola svadba najskúsenejšieho voľnoštýliara klubu Geralda Tokára.KOŠICE. V

Zápasnícka rodina Lokomotívy Košice sa cez víkend zabávala. Dôvodom bola svadba najskúsenejšieho voľnoštýliara klubu Geralda Tokára.

KOŠICE. V gréckokatolíckom katedrálnom chráme Narodenia presvätej Bohorodičky v Košiciach si Gerald Tokár povedal spoločné "áno" s Alenou Šeríkovou.

Zápasnícky dres pre polovičku

Na svadobnej hostine bolo vyše 130 hostí. "Samozrejme nechýbalo celé ligové družstvo zápasníkov s trénermi," poznamenal 34-ročný 5-násobný majster Slovenska a bývalý reprezentant, ktorý súťaži v hmotnostných kategóriách do 96 kg, resp. do 120 kg. Jeho zápasnícki kamaráti ho prekvapili nečakaným darčekom. "Tak ani nie tak mňa, ako Alenku. Darovali jej zápasnícky dres s veľkým nápisom ALENKA. Dokonca chceli, aby v tomto drese tancovala redový tanec..." - smial sa pri spomienke na to, čo chystali na jeho manželku priatelia s družstva.

Radšej dvakrát vyhorieť

Tradičný únos nevesty sa nekonal. Popravde, ani nebola šanca na niečo také. Boli nejaké úmysly z druhej strany, no mal som dobrých bodyguardov. Zavolal som zápasníkov a oni sa o ňu dobre starali. Mali ju stále na očiach. Zabránili únosu." Mimochodom, čo stálo angažovanie takých bodyguardov? "Ani sa nepýtajte. Radšej dvakrát vyhorieť... Sľubujem, že už radšej nikdy nebudem ženiť," vybuchol so smiechom skúsený borec, ktorý so svojou polovičkou plánujú rodinku.

Tanec Gerovi nerobí najmenší problém. Naopak, na parkete sa vykrúcal jedna radosť. A dobrá tanečníčka je aj mladá pani Tokárová. "Na redovy vytancovala manželka menšie auto - ojazdenú 105-ku," neopúšťala dobrá nálada Gera Tokára. Presný koniec zábavy sa podľa Gera nedá určiť. "Záver sa kúskoval. Chceli sme skončiť o štvrtej ráno, no je nedeľa popoludní a ešte stále sme tu," smial sa zápasník ZK Lokomotíva.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.