Piatok, 18. júna, 2021Meniny má Vratislav

Zápasenie - výsledky: ženy, nedeľa

Sportnet|23. aug 2004 o 08:16

Výsledky kvalifikačných skupín v zápasení žien na OH v Aténach

Výsledky kvalifikačných skupín v zápasení žien na olympijských hrách v Aténach:

hmotnostná kategória do 48 kg:

A-skupina: 1. Čiharu Ičová (Jap.) 8 b (klasických), 2. Brigitte Wagnerová (Nem.) 4, 3. Lyndsay Belisleová (Kan.) 1
B-skupina: 1. Angelique Berthenetová (Fr.) 7, 2. Enkhjargal Tsogtbazarová (Mong.) 5, 3. Leopoldina Rossová (Guinea-Bissau) 0
C-skupina: 1. Irina Merleniová (Ukr.) 12, 2. Lydia Karamčakovová (Tadž.) 7, 3. Fani Psathová (Gr.) 5, 4. Fadhila Louatiová (Tunis.) 0
D-skupina: 1. Patricia Mirandová (USA) 10, 2. Lorisa Oržaková (Rus.) 7, 3. Li Hui (Čína) 6, 4. Mayelis Caripová (Venez.) 1

Semifinále - pondelok: Ičová - Berthenetová, Merleniová - Mirandová

 

do 55 kg:
A-skupina: 1. Tonya Verbeeková (Kan.) 8, 2. Tela OďDonnellová (USA) 5, Oľga Smirnovová (Rus.) 1
B-skupina: 1. Ida-Theres Karlssonová (Švéd.) 5, 2. Mabel Fonsecová (Portor.), 3. Tatiana Lazarevová (Ukr.) 3
C-skupina: 1. Saori Jošidová (Jap.) 8, Sun Dongmei (Čína) 3, Diletta Giampiccolová (Tal.) 1
D-skupina: 1. Anna Gomisová (Fr.) 7, 2. Lee Na-lae (Kór. rep.) 5, 3. Sofia Poumpouridouová (Gr.) 0

Semifinále - pondelok: Verbeeková - Karlssonová, Jošidová - Gomisová

 

do 63 kg:
A-skupina: 1. Stavroula Zygouriová (Gréc.) 6, 2. Stephanie Grossová (Nem.) 4, 3. Sara Erikssonová (Švéd.) 1
B-skupina: 1. Sara Mcmannová (USA) 5, 2. Viola Yaniková (Kan.) 4, 3. Meng Lili (Čína) 3
C-skupina: 1. Lise Legrandová (Fr.) 6, 2. Voľa Chilková (Bielorus.) 4, Natalja Ivanovová (Tadž.) 1
D-skupina: 1. Kaori Ičová (Jap.) 7, 2. Alena Kartašovová (Rus.) 4, 3. Ľudmila Golovčenková (Ukr.) 0

Semifinále - pondelok: Zygouriová - McMannová, Legrandová - Ičová

 

do 72 kg:
A-skupina: 1. Gouzel Maniurovová (Rus.) 7, 2. Anita Schätzleová (Nem.) 3, 3. Marina Gastlová (Rak.) 2
B-skupina: 1. Svitlana Sajenková (Ukr.) 7, 2. Maria Louiza Vryoniová (Gr.) 3, 3. Burmaa Ochirbatová (Mong.) 1
C-skupina: 1. Wang Xu (Čína) 6, 2. Christine Nordhagen (Kan.) 4, 3. Katarzyna Juszczaková (Tal.) 1
D-skupina: 1. Kjoko Hamagučiová (Jap.) 7, 2. Toccara Montgomeryová (USA) 5, 3. Stanka Zlatevová (Bulh.) 0

Semifinále - pondelok: Maniurovová - Sajenková, Wang Xu - Hamagučiová

SITA

Súvisiace články