Piatok, 18. júna, 2021Meniny má Vratislav

Zápas YoungStars bez Slovákov

Sportnet|25. jan 2004 o 22:30

NEW YORK - Na zápas hviezd mladých hráčov NHL s názvom YoungStars Game, ktorý sa uskutoční 7. februára v hale Minnesota Wild Xcel Energy Center, nominovali aj Rusa Nikolaja Žerdeva. Štart útočníka Columbus Blue Jackets však nie je istý, pretože CSKA ...

NEW YORK - Na zápas hviezd mladých hráčov NHL s názvom YoungStars Game, ktorý sa uskutoční 7. februára v hale Minnesota Wild Xcel Energy Center, nominovali aj Rusa Nikolaja Žerdeva. Štart útočníka Columbus Blue Jackets však nie je istý, pretože CSKA Moskva žiada, aby sa talentovaný hokejista vrátil do Ruska a dokončil povinnú vojenskú službu.

YoungStars Game sa bude hrať na tri 10-minútové tretiny, na ľade sa objavia v každom tíme štyria hráči plus brankár. V prípade remízy rozhodnú o víťazovi samostatné nájazdy. Rovnako ako v hlavnom zápase hviezd, aj v tomto súboji si zmerajú sily výbery Východnej a Západnej konferencie. Medzi nominovanými sa neobjavil žiadny hokejista zo Slovenska a Čiech. (sita)

Nominácie Východná konferencia

Brankár: Raycroft (Boston), obrancovia: Exelby (Atlanta), Martin (New Jersey), Orpik (Pittsburgh), Pitkänen (Philadelphia), útočníci: P. Bergeron (Boston), Hunter (NY Islanders), Malone (Pittsburgh), D. Roy (Buffalo), Ryder (Montreal), Staal (Carolina).

Západná konferencia

Brankár: Sauve (Colorado), obrancovia: Leopold (Calgary), Ehrhoff (San Jose), Hamhuis (Nashville), Semionov (Edmonton), útočníci: P.M. Bouchard (Minnesota), Cheechoo (San Jose), Lupul (Anaheim),T. Ruutu (Chicago), Torres (Edmonton), Žerdev (Columbus).

Súvisiace články