Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Zápas roka berie kapitán Spišiakov ako každý iný

Veľké spišské derby. V nedeľu sa všetka pozornosť upriami na súboj Krompách so Spišskou Novou Vsou. (Autor: Jozef Petruška)
Sportnet|Publikované 15. nov 2013 o 23:00

Štvrtoligová bodka v Krompachoch, ktoré budú chcieť vrátiť augustovú krutú prehru.SP. NOVÁ VES. Tú najlepšiu bodku za atraktívnou štvrtoligovou jeseňou dá nedeľňajší veľký súboj Krompách so Spišskou Novou Vsou. Z pohľadu domácich to bude isto s prívlastkom zápas roka.

Na začiatku sezóny 2013/2014 bol v druhom kole najväčším ťahákom súboj dvoch spišských velikánov. Novovešťania nováčika z Krompách nešetrili a vyprevadili ich s prehrou 1:5. Záver jesene nezachytil Spišskú v oslnivej forme, kým Krompašanom sa darí oveľa lepšie.

„Nálada v mužstve po domácom víťazstve je dobrá. Derby s Krompachmi beriem ako každý iný zápas. Spoliehať sa budeme na našu dobrú obranu. A či nám vrátia päťku? Každé stretnutie začína za stavu 0:0. Veľké derby sa rozhodne na ihrisku. Momentálne máme celý káder pokope. Už pred posledným majstrákom roka toho v zostave veľa nevymyslíme. Treba pokračovať v trende zo zápasu so Svidníkom,“ uviedol pred veľkým stretnutím pilier spišskonovoveskej obrany a kapitán mužstva Karol Sedláček.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.