Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Zápas hviezd KHL bude aj s účasťou slovanistu Barkera

Cam Barker sa vracia na Slovensko. (Autor: SITA)
SITA|Publikované 2. jan 2016 o 09:45

Zloženie prvých dvoch formácií na tohtosezónny Zápas hviezd KHL v Moskve je už známe.

MOSKVA. Aj Slovan Bratislava bude mať svojho zástupcu v tohtosezónnom Zápase hviezd KHL.

V moskovskom Ľadovom paláci sa 23. januára predstaví obranca "belasých" Cam Barker, ktorého do spomenutého exhibičného duelu nominovali zástupcovia médií.

Aktuálne najproduktívnejší bek súťaže (33 bodov za 9 gólov a 24 asistencií, pozn.) nastúpi po boku Dána Philipa Larsena z Jokeritu Helsinki.

V januári 2014 sa Zápas hviezd konal v Bratislave a Slovan vtedy zastupovali Jaroslav Janus, Milan Bartovič či Miroslav Šatan, zo Slovákov vtedy nastúpil aj Marcel Hossa.

V minulosti sa v Zápase hviezd KHL predstavili aj Slováci Martin Štrbák, Branko Radivojevič, Jozef Stümpel, Peter Podhradský, Rastislav Staňa aj Tomáš Záborský.

Zo súčasného kádra Slovana to boli brankár Michael Garnett či tréner Miloš Říha.

V Moskve sa uskutoční už ôsmy Zápas hviezd KHL, v predchádzajúcich nechýbal ani raz Sergej Moziakin.

Útočník Metallurgu Magnitogorsk je s 23 bodmi (16 gólov a 7 asistencií) najproduktívnejší hráč týchto meraní síl a v nominácii nechýba ani tentoraz.

Zloženie formácií na Zápas hviezd KHL:

#KHLAllStar! http://www.khl.ru/news/2015/12/30/240264.html

Posted by КХЛ on Wednesday, December 30, 2015

1. formácie (hlasovanie fanúšikov)

tím Západu: Alexej Murygin (Lokomotiv Jaroslavľ) - Mat Robinson (Dinamo Moskva), Nikita Zajcev (CSKA Moskva) - Alexander Radulov (CSKA Moskva), Iľja Kovaľčuk (SKA Petrohrad), Matt Ellison (Dinamo Minsk)

tím Východu: Alexandr Salák (Sibir Novosibirsk) - Alexander Loginov (Salavat Julajev Ufa), Vladimir Denisov (Traktor Čeľabinsk) - Sergej Moziakin (Metallurg Magnitogorsk), Linus Omark (Salavat Julajev Ufa), Vladimír Sobotka (Avangard Omsk)

2. formácie (výber žurnalistov)

tím Západu: Iľja Sorokin (CSKA Moskva) - Philip Larsen (Jokerit Helsinki), Cam Barker (Slovan Bratislava) - Nikita Gusev (SKA Petrohrad), Vadim Šipačov (SKA Petrohrad), Daniil Apaľkov (Lokomotiv Jaroslavľ)

tím Východu: Juha Metsola (Amur Chabarovsk) - Oskars Bartulis (Admiral Vladivostok), Kevin Dallman (Barys Astana) - Danis Zaripov (Metallurg Magnitogorsk), Anatolij Golyšev (Avtomobilist Jekaterinburg), Jan Kovář (Metallurg Magnitogorsk)

3. formácie (úsek riadenia podujatí)

mená ešte nie sú známe

Autor: SITA

Diskusia

Diskusiu k článku si môžete prečítať na sport.sme.sk

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.