Pondelok, 14. júna, 2021Meniny má Vasil

Zápas hokejových nádejí NHL vyhral Západ

Sportnet|9. feb 2004 o 00:00

ST. PAUL - V Zápase nádejí NHL, tzv. YoungStars Game, ktoré sa v rámci víkendu All-Star hralo už po tretíkrát, zvíťazili hráči Západnej konferencie nad výberom Východu 7:3. Exhibičný duel, hraný iba so štyrmi hráčmi v poli na tri desaťminútové tretiny, ..

ST. PAUL - V Zápase nádejí NHL, tzv. YoungStars Game, ktoré sa v rámci víkendu All-Star hralo už po tretíkrát, zvíťazili hráči Západnej konferencie nad výberom Východu 7:3. Exhibičný duel, hraný iba so štyrmi hráčmi v poli na tri desaťminútové tretiny, ozdobil hetrikom Joffrey Lupul z Anaheimu.

Brankár Východu Andrew Raycroft z Bostonu, ktorý je za výkony v NHL považovaný za jedného z kandidátov na Calder Trophy pre najlepšieho nováčika sezóny, inkasoval z 24 striel sedemkrát. „Dúfam, že sa v NHL počas mojej kariéry nikdy nebude hrať systém štyria proti štyrom," hneval sa Raycroft. Za najužitočnejšieho hráča vyhlásili brankára Philippa Sauveho z Colorada. V exhibícii nádejí prvýkrát nehral žiadny zástupca zo Slovenska. Pred rokom na Floride hral Marcel Hossa a Branko Radivojevič. V roku 2002 hral v zápase YoungStars Marián Gáborík.

Výsledok YoungStars Game

Západná konferencia - Východná konferencia 7:3 (2:1, 2:1, 3:1), góly: 7. Torres (Cheechoo), 10. Žerdev (Ruutu), 12. Ehrhoff (Žerdev), 19. Lupul (Cheechoo), 23. Lupul (Cheechoo), 25. P. Bouchard, 27. Lupul (Cheechoo) - 6. Staal (P. Bergeron, Ryder), 13. Malone (Stajan, Martin), 29. Stajan (Hunter), strely na bránku: 24:21, brankári: Sauve - Raycroft.

(čtk, sb)

Súvisiace články