Pondelok, 2. augusta, 2021Meniny má Gustáv

Zápas Colorada proti Djurgardenu zrušili

TASR|13. sep 2001 o 15:45

Štokholm 13. septembra (TASR) - Obhajcovia Stanleyho pohára hráči Colorada Avalanche mali v sobotu v rámci tréningového kempu vo Švédsku absolvovať vo vypredanej štokholmskej hale Globen...

Štokholm 13. septembra (TASR) - Obhajcovia Stanleyho pohára hráči Colorada Avalanche mali v sobotu v rámci tréningového kempu vo Švédsku absolvovať vo vypredanej štokholmskej hale Globen prvý prípravný zápas proti švédskemu majstrovi Djurgardenu, ktorého dres oblieka aj slovenský reprezentačný útočník Ján Pardavý. Zápas však v dôsledku utorňajších teroristických útokov na USA zrušili. Vedenie Colorada tiež zrušilo na piatok naplánovaný tréning, ktorý mal byť prístupný pre verejnosť.

Samotní hráči "lavín" sú z tragických udalostí v USA šokovaní. "Ani vo sne by ma nenapadlo, že sa vo svete môže prihodiť niečo tak hrozné. Nie je vôbec jednoduché teraz sa sústrediť na hokej. Hovoril som telefonicky s Andreasom Salomonssonom, ktorý pôsobí v New Jersey a som nesmierne rád, že je v poriadku. Z New Jersey na Manhattan to totiž nie je vôbec ďaleko," povedal švédsky útočník Colorada Peter Forsberg.

Súvisiace články