Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Žakarovčanov skolila choroba

Sportnet|Publikované 15. okt 2006 o 22:00

Žakarovce Na druhý októbrový víkend nebudú vo futbalom klube v Žakarovciach spomínať v dobrom. V sobotu dorastenci doma nedohrali zápas, keď im

klesol počet hráčov pod sedem. Dôvodom je choroba resp. viróza, ktorá šarapatí v tomto klube. S okliešteným kádrom cestovalo aj A mužstvo v nedeľu do Nižnej Myšle.

"Choroba spojená s nádchou a teplotami postihla hlavne mladých hráčov. Preto sme aj v Nižnej Myšli mali na súpiske len štrnásť hráčov. Spolu s asistentom Rastislavom Pavlíkom som odkoučoval tento zápas. Chýbal nám tréner Marián Pelko tiež je chorý," opísal neradostnú situáciu v klube TJ FK Baník Mária Huta Žakarovce jej predseda Ľuboš Marcinko.

Na pohode nováčikovi súťaže nepridá ani postavenie v tabuľke. Pohybujú sa v jej dolných poschodiach a vyzerá to tak, že hlavne v jarnej časti budú mať plné ruky a nohy záchranárskych prác. Ale ako vysvetľuje šéf klubu, táto situácia ich nedeprimuje.

"Do novej súťaže sme išli s tým, že tu chcem hrať dôstojnú úlohu. Za úspech už považujem, že sme prekonali hranicu 10 bodov. Predsa len je to iná súťaž, akú sme hrali pred rokom. Niekedy nám nepraje ani futbalová šťastena. Včera sme siahali v Nižnej Myšli po bode, keď v normálnom hracom čase sme bol stav 3:3, lenže v tretej minúte nadstavenia sme inkasovali nešťastný gól," skonštatoval Ľuboš Marcinko.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.