Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Zajtrajší šláger v podaní vedúceho dua

Sportnet|Publikované 1. nov 2002 o 23:00

Košice Po týždňovej prestávke pokračuje tretím kolom prvý ročník Ligy starých pánov v sálovom futbale. Po dvoch kolách je sú na prvom mieste hráči

Asanaratesu, ktorí majú spoločne s Vulkmontom a Trendom KVP rovnaký počet bodov. Šlágrom zajtrajšieho kola je súboj práve celkov na prvom a druhom mieste tabuľky. V oboch družstvách hrajú bývalí vynikajúci hráči, ktorým aj roky pribudli vôbec nič nezabudli z abecedy futbalu. Tieto družstvá, v ktorých hrajú viacerí hráči veľkého futbalu, či sálovky sa netaja najvyššími ambíciami v tejto súťaži. Podobne ako vlani aj teraz iste budú zvádzať tuhý boj a prvú priečku. Zajtrajšie stretnutie bude pre oboch dôležité, veď v ňom pôjde o štyri body. Vlaňajší účastník premiérového ročníka - Spoje hrajú v tejto sezóne pod novým názvom Vulkomont. Ich dres obliekajú bývalý hráči veľkého futbalu Kubašovský, Serečin, Pastyrčák, Kolesár, Mazag, Balóg, či Sedlák. Ako sa im bude dariť proti bývalým reprezentantom v sálovke Repovskému, Džurinovi, Andorovi, Kandráčovi, Chrenkovi, Tóthovi môžete vidieť zajtra popoludní v starej športovej hale. V drese Asanaratesu sa predstaví aj nohejbalista Jaro Žigala.

Program 3. kola zajtra o 15.00 h: Hurican Trend KVP, o 15.45 h: Bar Paula Autocomplex Suzuki, o 16.30 h: Vulkmont Asanarates, o 17.15 h: HaRT Robkerk.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.