Piatok, 16. apríla, 2021Meniny má Dana, Danica

Zach zostane pravdepodobne trénerom reprezentácie aj Kolína

TASR|9. feb 2002 o 03:33

Salt Lake City 9. februára (TASR) - Tréner nemeckej hokejovej reprezentácie, súpera slovenských hokejistov v úvodnom zápase prvej fázy olympijského ...

Salt Lake City 9. februára (TASR) - Tréner nemeckej hokejovej reprezentácie, súpera slovenských hokejistov v úvodnom zápase prvej fázy olympijského turnaja, Hans Zach, potvrdil možnosť, že predĺži kontrakt s Nemeckým hokejovým zväzom (DEB) aj na ďalšie obdobie. Zároveň však chce zostať aj na lavičke klubu DEL Kölner Haie, ktorému sa koncom januára zmluvne zaviazal do roku 2004.

"Pri reprezentácii som štyri roky a bola to výborná spolupráca. Naplnila moje predstavy, preto by som chcel pokračovať," povedal Zach, ktorému zmluva so zväzom vyprší po tohtoročných majstrovstvách sveta vo Švédsku.

V rovnakom duchu sa vyjadril aj športový riaditeľ DEB Franz Reindl: "Prezident zväzu Rainer Gossmann sa na túto tému bude s Hansom rozprávať už počas ZOH v Salt Lake City. Som presvedčený, že sa dohodneme, veď odkedy je Zach pri kormidle, nemecká reprezentácia zaznamenala stúpajúci trend."

Súvisiace články