Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Zacala sa volejbalová sezóna 2002/2003

Sportnet|Publikované 7. okt 2002 o 22:00

Spišská Nová Ves - Svoju ligovú premiéru malo družstvo junioriek s novými hráckami a hlavne s novou trénerskou dvojicou Eva Fabianová Erika Šimová.

Na palubovke športovej haly privítali v úvodných zápasoch tohto ligového rocníka tradicného rivala v boji o postup na MSR družstvo zo Žiaru nad Hronom. Tentoraz tahali naše dievcatá za kratší koniec v oboch zápasoch a podlahli Žiarankám v oboch zápasoch bez získaného setu.

Základná zostava: Ogurcáková, Fabiniová, Falisová, Lovasová, Oravcová, Kubíková, striedali: Hudzíková, Krucková, Nováková.

Výsledok, I. liga, juniorky: VK Spišská Nová Ves ŠK ZSNP Žiar nad Hronom 0:3 a 0:3.

Trénerka Fabianová po zápasoch povedala: Bola to moja premiéra s týmto družstvom na trénerskom poste a vlastne ako trénerka vôbec. Nie som rada, že dievcatá nevyhrali ani set, ale mám rozdielny pohlad na oba zápasy. V prvom boli naše hrácky aktívnejšie a v prvých dvoch setoch dokonca vždy viedli až do stavu 20. Potom akoby sa zlakli vítazstva a záver setov nezvládli. Druhý zápas už bol z našej strany úplne odovzdaný a súperky prestriedali všetko, co mali k dispozícii. Je mi jasné, že nás s Erikou caká ešte vela práce s týmto družstvom. Dali sme sa na boj, tak budeme bojovat, my ako trénerky a dievcatá ako hrácky. Uvidíme, co dokážeme o týžden v Dolnom Kubíne.

Na budúci týžden 12.10.2002 hrajú juniorky v Dolnom Kubíne a muži majú premiéru v tomto ligovom rocníku, ked hostia hrácov Starej Lubovne o 11.00 hod.. Hrá sa na palubovke haly Obchodnej akadémie.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.