Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Zabrali ostatní

Aj bez zranených hráčov zvládli Spišiaci súboj proti Handlovej. (Autor: Jozef Petruška)
Sportnet|Publikované 16. okt 2011 o 22:00

Už dlho sa tak Spišiaci neobávali extraligového súboja ako v sobotu proti Handlovej. Dvaja Američania sú zranení, dvaja sa doliečovali po chorobe.

SP. NOVÁ VES.

Ťažký zápas

Obrovská sila spišskonovoveského mužstva sa ukázala v sobotu večer. Americké posily len smutne so zraneniami sledovali stretnutie z lavičky. Je obdivuhodné, ako zabrali ostatní hráči. Opäť sa skvelým výkonom prezentovali Baťka a Baldovský, ku ktorým sa pridal Otto Ulman.

„Vopred sme vedeli, že to bude pre nás nesmierne ťažký zápas. Máme zranených hráčov, čo teoreticky viac vyhovovalo hosťom,“ povedal po náročnom stretnutí hráč BK 04 AC LB Spišská Nová Ves Otto Ulman, ktorý zaznamenal dôležitých šestnásť bodov.

„Snažil som sa dávať body hlavne spod koša, čo často skúšam aj na tréningoch. Som len rád, že môj výkony a moje body pomohli k víťazstvu nad Handlovou,“ uviedol O. Ulman.

„Týždeň“ pomsty

Po Handlovej čaká na Spišiakov „týždeň pomsty“. Najprv sa v stredu predstavia v Leviciach, a potom hostia doma Žilinu. Pre vysvetlenie – Levice v minulej sezóny vyradili Spišskú v semifinále a Žilina ich pripravila aspoň o bronzové medaily.

„V Leviciach budú hrať rovnako českú ligu a tak možno nastúpime proti 'béčku'. Čaká nás náročný týždeň, lebo po majstrovských Leviciach nás čaká doma Žilina. Zdravo športovo im chceme vrátiť, o čo nás pripravili v minulej sezóne,“ dodal Otto Ulman.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.