Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Záborské preskočili Ražňany

Sportnet|Publikované 4. nov 2013 o 23:00

Futbalové súťaže ObFZ Prešov mali na programe ďalšie kolá.

PREŠOV.

I. trieda – 13. kolo: Torysa – Petrovany 4:0, G: Ševčovič, Jašš, Hudymač 2, Hermanovce – Vyš. Šebastová 5:1, G: Pokuta 2, Dugas, Fröhlich 2 - Mikita, Žehňa – Demjata 2:1, G: Ševčovič 2 (1 z 11 m) - Billý, Chmin. N. Ves – Ražňany 2:1, G: Bomba, Cicoň - Macejko (vl.), Fričovce – Nemcovce 3:3, G: Kacvinský, Straka 2 – Sepeši, Majerník 2, Peč. N. Ves – Dubovica 2:1, G: Majdák, Lipták - Cifra, Kojatice – Záborské 1:2, G: Tartaľ – Aštary (vl.), Tudor.

1. Demjata 13 9 2 2 22:7 29
2. Záborské 13 8 3 2 26:12 27
3. Ražňany 13 7 3 3 28:16 24
4. Torysa 13 7 3 3 21:18 24
5. Nemcovce 13 6 3 4 21:16 21
6. Dubovica 13 6 1 6 19:18 19
7. Fričovce 13 5 3 5 15:14 18
8. Petrovany 13 5 3 5 17:19 18
9. Peč. Nová Ves 13 5 2 6 28:22 17
10. Chmin. Nová Ves 13 5 2 6 17:23 17
11. Vyš. Šebastová 12 5 1 6 23:19 16
12. Hermanovce 12 4 0 8 16:22 12
13. Žehňa 13 3 3 7 15:32 12
14. Kojatice 13 0 1 12 8:38 1

II. trieda – 13. kolo: Ostrovany – Drienov 6:2, Kapušany – Ľubotice B 2:1, Lipany B – Haniska 1:1, Lipníky – Miklušovce 4:4, Široké – Janov 4:0, Uz. Šalgov – Poloma 3:1, Š. Sokolovce – Žipov 2:0.

1. Široké 13 12 1 0 38:10 37
2. Š. Sokolovce 13 8 3 2 25:11 27
3. Uz. Šalgov 13 8 2 3 31:19 26
4. Žipov 13 8 1 4 25:15 25
5. Ostrovany 13 7 1 5 32:29 22
6. Drienov 13 6 1 6 31:27 19
7. Miklušovce 13 6 1 6 22:18 19
8. Kapušany 13 6 1 6 26:28 19
9. Haniska 13 4 4 5 18:21 16
10. Janov 13 4 1 8 27:32 13
11. Poloma 13 4 1 8 19:29 13
12. Ľubotice B 13 3 1 9 24:32 10
13. Lipníky 13 2 4 7 16:29 10
14. Lipany B 13 1 2 10 6:40 5

III. A trieda – 13. kolo: Lemešany – Ovčie 5:1, Ličartovce – Radatice 3:0, Sedlice – Víťaz 3:1, Kokošovce – Š. Bohdanovce 3:3, Dulová Ves – Ruská Nová Ves 3:4, Tulčík – Chmeľov 1:1, Hrabkov – Rokycany 2:8.

1. Chmeľov 13 8 4 1 25:11 28
2. Ličartovce 13 9 0 4 35:22 27
3. Rus. N. Ves 13 6 3 4 37:28 21
4. Dulová Ves 13 6 3 4 29:20 21
5. Rokycany 13 6 2 5 30:24 20
6. Víťaz 13 6 2 5 20:19 20
7. Sedlice 13 6 2 5 22:26 20
8. Lemešany 13 6 1 6 26:18 19
9. Š. Bohdanovce 13 5 3 5 36:24 18
10. Tulčík 13 4 3 6 20:26 15
11. Radatice 13 5 0 8 28:51 15
12. Ovčie 13 3 3 7 25:32 12
13. Hrabkov 13 2 5 6 16:31 11
14. Kokošovce 13 2 3 8 19:36 9

III. B trieda – 13. kolo: Svinia – Jarovnice 2:8, Jakubova Voľa – Terňa 1:1, Kr. Lúka – Gregorovce 2:0, Hubošovce – Jakubovany 0:2, Brezovička – Krivany 1:3, Medzany – Kamenica 3:0, Rožkovany – Brezovica 3:2.

1. Rožkovany 13 9 2 2 36:14 29
2. Kamenica 13 9 1 3 24:11 28
3. Jakubovany 13 8 3 2 20:10 27
4. Gregorovce 13 6 2 5 31:18 20
5. Brezovička 13 5 5 3 31:18 20
6. Jarovnice 13 6 2 5 26:18 20
7. Brezovica 13 5 4 4 22:22 19
8. Terňa 13 5 3 5 16:18 18
9. Krivany 13 6 0 7 19:24 18
10. Krásna Lúka 13 5 2 6 22:26 17
11. Jak. Vôľa 13 4 4 5 20:27 16
12. Svinia 13 3 1 9 13:31 10
13. Medzany 13 3 0 10 19:30 9
14. Hubošovce 13 1 3 9 13:45 6

Dorast I. trieda – 13. kolo: Drienov – Kamenica 0:3, Torysa – Brezovica 2:3, Gregorovce – Hermanovce 1:6, Župčany – Chmiňany 3:1, V. Šebastová – Malý Šariš 1:2, Demjata – Rožkovany 1:4, Ražňany – Dubovica 1:5.

1. Dubovica 13 10 1 2 41:13 31
2. Brezovica 13 9 1 3 39:22 28
3. Hermanovce 13 9 0 4 64:30 27
4. M. Šariš 13 8 1 4 39:19 25
5. Chmiňany 13 6 2 5 26:19 20
6. Rožkovany 13 6 2 5 26:28 20
7. Torysa 13 6 0 7 37:46 18
8. Župčany 13 6 0 7 32:48 18
9. Kamenica 13 5 2 6 26:28 17
10. Gregorovce 13 4 2 7 32:39 14
11. V. Šebastová 13 4 1 8 30:31 13
12. Drienov 13 4 1 8 20:30 13
13. Ražňany 13 4 1 8 21:46 13
14. Demjata 13 3 0 10 19:53 9

Dorast II. A trieda – dohrávka: Kojatice – Miklušovce 4:1.

1. Safi 9 7 1 1 33:12 22
2. Petrovany 8 6 1 1 21:11 19
3. Záborské 9 6 0 3 33:15 18
4. M. Šariš II 9 5 1 3 21:17 16
5. Kojatice 9 5 0 4 32:16 15
6. Miklušovce 8 3 1 4 27:20 10
7. Haniska 9 3 0 6 18:22 9
8. Ličartovce 9 3 0 6 18:31 9
9. Š. Bohdanovce 9 2 1 6 14:36 7
10. Nemcovce 9 1 1 7 7:44 4

Žiaci I. trieda – 13. kolo: Brezovica – Sedlice 17:0, Dulová Ves – Fintice 1:2, Široké – V. Šariš 7:2, Peč. N. Ves – Dubovica 0:1, Kapušany – Hermanovce 0:1, Víťaz – Š. Michaľany 0:4, Chmin. N. Ves – M. Šariš 0:1.

1. M. Šariš 13 13 0 0 73:6 39
2. Š. Michaľany 13 11 1 1 61:6 34
3. Ch. N. Ves 13 10 1 2 77:12 31
4. Brezovica 13 9 0 4 73:19 27
5. Hermanovce 13 8 1 4 35:24 25
6. Široké 13 5 3 5 30:34 18
7. Víťaz 13 5 2 6 26:33 17
8. Dubovica 13 5 2 6 22:30 17
9. Dulová Ves 13 5 1 7 26:35 16
10. Fintice 13 4 3 6 27:35 15
11. Peč. N. Ves 13 4 0 9 31:61 12
12. Kapušany 13 3 0 10 7:56 9
13. V. Šariš 13 2 0 11 24:81 6
14. Sedlice 13 0 0 13 5:85 0

Žiaci II. A trieda – 12. kolo: Drienov – Petrovany 0:3, Ruská Nová Ves – Kokošovce 1:13, V. Šebastová – Kendice 0:1, Safi Prešov – Záborské 12:0.

1. Safi 10 9 1 0 81:4 28
2. Petrovany 10 9 1 0 55:2 28
3. Kokošovce 10 5 1 4 46:19 16
4. Kendice 10 5 1 4 22:19 16
5. Drienov 10 5 0 5 37:23 15
6. Záborské 10 5 0 5 36:37 15
7. Lemešany 9 3 0 6 24:41 9
8. Žehňa 9 3 0 6 10:43 9
9. Rus. N. Ves 10 2 0 8 25:95 6
10. V. Šebastová 10 1 0 9 7:60 3

Žiaci II. D trieda – 13. kolo: Terňa – Roma Ostrovany 0:8, Tulčík – Pušovce 1:1, Gregorovce – Uzovce 7:0, Chmeľov – Záhradné 1:5, Jakubovany – Lipníky 1:4, Demjata – Š. Sokolovce 2:1.

1. Záhradné 12 12 0 0 87:8 36
2. R. Ostrovany 12 11 0 1 102:14 33
3. Gregorovce 12 10 0 2 74:18 30
4. Uzovce 12 8 0 4 47:32 24
5. Pušovce 12 7 1 4 40:27 22
6. Terňa 12 6 0 6 19:32 18
7. Demjata 12 5 0 7 23:44 15
8. Š. Sokolovce 12 4 1 7 36:38 13
9. Tulčík 12 2 2 8 6:46 8
10. Chmeľov 12 2 1 9 9:48 7
11. Lipníky 12 2 0 10 16:71 6
12. Jakubovany 12 0 1 11 8:89 1

Žiaci II. E trieda – dohrávka 7. kola: Š. Dravce – Kamenica 1:0, Rožkovany – Krivany 10:0, Torysa – Poloma 2:6.

1. Poloma 10 8 1 1 46:16 25
2. Kamenica 10 7 0 3 42:13 21
3. Š. Dravce 10 6 0 4 37:17 18
4. Rožkovany 10 4 1 5 29:19 13
5. Torysa 10 3 0 7 9:44 9
6. Krivany 10 1 0 9 11:65 3

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.