Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

ZA ZELENÝMI STOLMI

Sportnet|Publikované 5. okt 2005 o 22:00

3. liga Juh 1.kolo: Lokomotíva Košice "C" - ŠKST Sokol Vojčice "B" 3:15, SO Malý Kamenec - STK Stadex Košice "B" 7:11, ŠKST Pribeník - STO Valaliky

15:3, STO TJ Šírava Lúčky - OKST Regmont Hraň :, STO Spoje HMT Košice "B" - ŠKST Michalovce "B" :, SŠK Poproč - Lokomotíva Košice "B" 13:5

Tabuľka

1.ŠKST Pribeník110015:33

2.ŠKST Sokol Vojčice "B"110015:33

3.SŠK Poproč110013:53

4.STK Stadex Košice "B"110011:73

5.SO Malý Kamenec10017:111

6.Lokomotíva Košice "B"10015:131

7.Lokomotíva Košice "C"10013:151

8.STO Valaliky10013:151

9.OKST Regmont Hraň00000:00

10.STO Spoje HMT Košice "B"00000:00

11.STO TJ Šírava Lúčky00000:00

12.ŠKST Michalovce "B"00000:00

3. liga Severovýchod 1.kolo: STK Lipany - VSTK Vranov n/T "C" 18:0, STJ Družba Bardejov - ŠKST OcÚ Kamenica n/C 11:7, STO ŠK Centrum Svidník - TJ STO Čabiny/Medzilaborce 9:9, STO Snina - ŠK Orion Belá n/C 4:14, TJ STO Župčany - ŠKST Humenné "B" 7:11, OŠKST Bzenov - ŠKST Zemplínske Hámre 12:6

Tabuľka

1.STK Lipany110018:03

2.ŠK Orion Belá n/C110014:43

3.OŠKST Bzenov110012:63

4.STJ Družba Bardejov110011:73

5.ŠKST Humenné "B"110011:73

6.STO ŠK Centrum Svidník10109:92

7.TJ STO Čabiny/Medzilaborce10109:92

8.ŠKST OcÚ Kamenica n/C10017:111

9.TJ STO Župčany10017:111

10.ŠKST Zemplínske Hámre10016:121

11.STO Snina10014:141

12.VSTK Vranov n/T "C"10010:181

4. liga Šarišsko-dukelská 1.kolo: TJ Sokol Torysa - TJ Magura Zborov 3:15, STJ Družba Bardejov "B" - STMK Stropkov 12:6, STO ŠK Centrum Svidník "B" - TJ Štart Lúžany 16:2, STO Miňovce - STO ŠK Centrum Svidník "C" 2:16, TJ Sokol Pečovská Nová Ves - TJ Športklub MSS Prešov :, ŠKP Prešov - ŠK STO Duplín 12:6

Tabuľka

1.STO ŠK Centrum Svidník "B"110016:23

2.STO ŠK Centrum Svidník "C"110016:23

3.TJ Magura Zborov110015:33

4.STJ Družba Bardejov "B"110012:63

5.ŠKP Prešov110012:63

6.STMK Stropkov10016:121

7.ŠK STO Duplín10016:121

8.TJ Sokol Torysa10013:151

9.STO Miňovce10012:161

10.TJ Štart Lúžany10012:161

11.TJ Sokol Pečovská Nová Ves00000:00

12.TJ Športklub MSS Prešov00000:00

4. liga Zemplínska 1.kolo:

SO TJ Čičarovce - Gymnázium Sečovce 8:10, ŠKST Michalovce "C" - KST plus 40 Trebišov "A" 2:16, SO Borša - STO Falkušovce 8:10, MKST Veľké Kapušany "B" - TJ Družstevník Čečehov "B" 9:9, KST plus 40 Trebišov "B" - SO TJ Veľký Horeš 7:11, ŠKST Sokol Vojčice "C" - STK Slávia Sobrance 12:6

Tabuľka

1.KST plus 40 Trebišov "A"110016:23

2.ŠKST Sokol Vojčice "C"110012:63

3.SO TJ Veľký Horeš110011:73

4.Gymnázium Sečovce110010:83

5.STO Falkušovce110010:83

6.MKST Veľké Kapušany "B"10109:92

7.TJ Družstevník Čečehov "B"10109:92

8.SO Borša10018:101

9.SO TJ Čičarovce10018:101

10.KST plus 40 Trebišov "B"10017:111

11.STK Slávia Sobrance10016:121

12.ŠKST Michalovce "C"10012:161

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.