Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Za päť minút prehrali Spišiaci celý zápas

Začiatok nadstavby s prehrou. Spišiaci prehrali doma s Tepličkou n/V o gól 1:2. (Autor: Jozef Petruška)
Jozef Petruška|Publikované 4. apr 2016 o 22:00

V prvom stretnutí druholigovej nadstavby Spišská Nová Ves vyšla doma s Tepličkou nad Váhom bodovo naprázdno.

SP. NOVÁ VES. V druhej lige Východ odštartovala druhá časť súťaže. V prvom kole nadstavby mali Popradčania voľno, Spišiaci začínali doma.

Doháňanie náskoku

V doterajších dvoch súbojoch Novovešťania s Tepličkou n/V neprehrali. Na ich pôde remizovali 2:2 a doma zvíťazili 1:0. V tejto časti súťaže je už všetko ináč a dôležitosť každého výsledku v boji o záchranu si uvedomujú všetci.

„Zápas sa vyvíjal všelijako, ale tri body sme si zaslúžili. Domáci sa nevzdávali, no po desiatich prehrách konečne plný bodový zisk,“ povedal tréner Tepličky n/V Miroslav Nemec po víťazstve 2:1.

V závere hrali Novovešťania vabank mali obrovské šance na skórovanie, no futbalová šťastena sa im obrátila poriadne chrbtom.

„Tomuto zápasu sme pripisovali veľkú dôležitosť a preto prehra o gól veľmi mrzí. Vedel som o Tepličke, že hrajú veľmi dobre hoci mali sériu prehru. Obrovskú výhodu získali po strelení gólu a hneď na to o päť minút bola penaltová situácia. Veľmi ťažko sa otáča stretnutie o dva góly. Mužstvo zabojovalo a chcelo zvrátiť výsledok. Keď sme strelili kontaktný gól, veril som vo vyrovnanie. V závere sme mali na to dosť príležitostí a dosť gólových závarov. Troška viac šťastia a mohla byť remíza. Tá by mu viac svedčala,“ skonštatoval tréner FK Spišská Nová Ves Branislav Ondáš.

Autor: Jozef Petruška

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.