Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Za 35 minút šesť gólov!

Sportnet|Publikované 27. okt 2002 o 23:00

Inter Bratislava - Spartak Trnava 5:1 (0:0)Bratislava (SITA) - Na Pasienkoch sa za veterného počasia hral futbal dvoch rozdielnych polčasov. V tom

Inter Bratislava - Spartak Trnava 5:1 (0:0)

Bratislava (SITA) - Na Pasienkoch sa za veterného počasia hral futbal dvoch rozdielnych polčasov. V tom prvom ovládali loptu lepšie hostia z Trnavy, v druhom dejstve boli diváci svedkami piatich gólov z kopačiek žlto-čiernych a raz boli úspešní aj hostia. Po štvrťhodine hry sa popri Kunzovi presadil Kriss a jeho strela opečiatkovala ľavú žrď brány Interu. V II. polčase sa po nevýraznej desaťminútovke roztrhlo vrece s gólmi. V 55. min. prekvapil Belica z pravej strany strelou z uhla Drobňák - 1:0. O šesť minút vyšiel Interu protiútok, Halenár si vymenil loptu s Kocúrekom a zvýšil na 2:0. V 65. min. po ďalšej rýchlej kontre sa dostával do dobrej pozície Lelkeš, v súboji s ním si počínal nedovolene Fall a sám faulovaný strelil z pokutového kopu tretí gól domácich. Zaskočení Trnavčania sa snažili otočiť vývoj skóre a prvú výbornú možnosť mal Staňo, ktorý z 20 m opečiatkoval brvno. Nádeje hostí však definitívne pochoval v 74. min. mladý útočník Halenár, ktorý svojím druhým presným zásahom v stretnutí upravil stav na 4:0. V záverečnej minúte sa skóre menilo ešte dvakrát.

Góly: 61. a 74. Halenár, 55. Drobňák, 65. Lelkeš (11 m), 90. Kocúrek - 90. Kožuch (11 m). Pred 1812 divákmi rozhodoval Micheľ, ŽK: Lelkeš, Drobňák - M. Molnár, Hluško, Fall. INTER: Hýll - Čišovský, P. Barmoš, R. Kunzo, Opršal - Czinege (87. Burza), Drobňák, Paulík (79. P. Petráš), Kocúrek - Lelkeš (77. Tomčák), Halenár. TRNAVA: Belic - Fall (84. Horvatovič), Poljovka, Hluško, Ježík - M. Molnár, Hrabal, Staňo, Ujlaky (81. R. Konečný) - Kožuch, Kriss (81. Lietava).