Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Z útočníka sa stal ofenzívny záložník

Sportnet|Publikované 22. júl 2008 o 22:00

Futbalisti Družstevníka Gemerská Poloma mali po dobre rozbehnutej jeseni a celkom dobre im vyšla aj jar.GEMERSKÁ POLOMA. "Doma nám vyšli všetky

Futbalisti Družstevníka Gemerská Poloma mali po dobre rozbehnutej jeseni a celkom dobre im vyšla aj jar.

GEMERSKÁ POLOMA. "Doma nám vyšli všetky zápasy, snáď okrem toho s Lipovníkom. Dobré výsledky sme uhrali aj vonku. Môžeme byť spokojní," začal kapitán Družstevníka Zdenko Greško.

V odvetnej časti sa Polomčania museli vyrovnať s odchodom záložníka R. Greška na hosťovanie do Štítnika K.T. V zálohe chýbal kvôli zdravotným problémom M. Varga. "Bolo to cítiť," priznal Z. Greško a pokračoval, "riešili sme to tak, že v strede zálohy začal hrať Rogos a Forgáč. Ja som už tak nevysúval, ale hral som skôr ofenzívneho záložníka." V útoku ho do istej miery nahradil Mar. Ďuriček, ktorému sa strelecky darilo.

Napriek prvenstvu v súťaži sa nakoniec Polomčania rozhodli zostať v okresnej súťaži. "My sme vlastne išli na to, že chceme vyhrať súťaž a ostatné záležalo na vedení. Mňa osobne postup až tak neťahal, musel by som veľa cestovať. Ja som to bral tak 50 na 50. Ak postúpime, tak dobre, keď nie, tak sa nič nedeje," uviedol Z. Greško.

Kapitán Družstevníka pracuje v Brezne a počas týždňa trénuje s piatoligistami z Čierneho Balogu. Tí majú aj záujem o jeho služby. Či prijme ich ponuku, je podľa Z. Greška predčasné hovoriť. "Závisí to aj od toho, aké bude mužstvo do novej sezóny," podotkol. Podľa neho káder potrebuje posilniť. "Určite by sa zišiel stredný záložník či útočník. Takí dvaja až traja hráči," uzavrel Z. Greško.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.