Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Z prvenstva sa radovali "Bondrovci"

Sportnet|Publikované 12. aug 2008 o 22:00

Už v pondelok sme vás informovali o charitatívnom golfovom turnaji, ktorý sa v nedeľu uskutočnil v golfovom areáli vo Veľkej Lomnici. Pre úplnosť

dodávame informácie, ktoré sme do pondelkového čísla nestihli uverejniť.

VEĽKÁ LOMNICA. "Výťažok z charitatívneho podujatia vo výške 325-tisíc korún bol venovaný vybraným zdravotne postihnutým občanom a detskému oddeleniu Popradskej nemocnice prostredníctvom Nadácie Mira Šatana a v mene Petra Bondru," konštatoval za organizátorov Tomáš Bálint z InCity agency.

Dražba cenností

Súčasťou podujatia bola aj dražba osobných vecí hokejistov (dres Zdena Cháru - Boston Bruins, Mariána Hossu zo zápasu ALL STARS, dres Petra Bondru z Washingtonu Capitals, hokejky s podpisom a venovaním Mira Šatana, Ľuba Višňovského, Mariána Gáboríka, Pavla Demitru, brankárska hokejka Petra Budaja, hokejka najlepšieho hokejistu SR 2008 Mariána Hossu s venovaním, puk s podpisom Alexandra Ovečkina - Washington Capitals a iné).

"Finančné príspevky z tejto dražby vo výške nad 150-tisíc korún budú venované opäť nadácii Mira Šatana," doplnil T. Bálint.

Bondrov tím najlepší

Najlepším tímom bolo družstvo Petra Bondru (s Vladimírom Sotákom z golfového ihriska Tále a so spolumajiteľmi golfového areálu vo Veľkej Lomnici Jiřím Hruškom a Ladislavom Krajňákom).

Nasledujúci ročník charitatívneho projektu hokejistov NHL a osobností by sa mal uskutočniť na budúci rok 8. augusta opäť v golfovom rezorte Black Stork vo Veľkej Lomnici.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.