Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Z päťdesiatich striel dali jediný gól

Sportnet|Publikované 28. feb 2013 o 23:00

Prvý štvrťfinálový zápas play–off prvej hokejovej ligy žien ŽHK Šarišanka 2000 Prešov nevyšiel.

PREŠOV.

Zverenky trénera Jaroslava Baláža mali síce podstatne väčšiu časť zápasu v prešovskej Ice aréne s MHK Martin pod kontrolou, avšak svoju prevahu nedokázali Prešovčanky patrične zúročiť.

„Jednoznačne rozhodujúcim pre konečný výsledok bola naša doslovná strelecká nemohúcnosť. Na bránu Martina sme vyslali rovných päťdesiat striel. Dali však iba jediný gól, na začiatku poslednej časti zápasu,“ konštatoval rozladený tréner Šarišanky Jaroslav Baláž.

„Okrem tohto množstva streleckých pokusov, sme prehajdákali aj tri presilovky piatich proti trom. Čo k tomu ešte dodať? Mali sme jasnú prevahu, šance, presilovky, strelecké pokusy a my takýto zápas na domácom ľade prehráme. Napriek tomu sa šance na postup nevzdávame. V sobotu sa pokúsime Martinu prehru vrátiť. Ak sa nám to podarí, potom verím, že príležitosť zužitkujeme aj na druhý deň v prípadnom rozhodujúcom súboji. Najdôležitejšie bude ale zvládnuť ten najbližší, zajtrajší.“

Prešov – Martin 1:2 (0:1, 0:1, 1:0), na zápasy 0:1

Prešov: Kvaková - Brémová, N. Paľová, Čurmová, Tóthová, Jašová – Čarnoká, J. Štofaníková, Mi. Stašová – Fortunová, Kolová, Mišková – Novotná, S. Štofaníková, Kolcunová.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.