Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Z ľadu na trávnik a odtiaľ do haly, smerovali tento týždeň ličartovskí futbalisti

Sportnet|Publikované 28. nov 2002 o 23:00

Ličartovce Ličartovskí futbalisti si nedali od hokeja pokoj ani v uplynulých dňoch. V utorok sa opäť preháňali po ľade sabinovského zimného

štadióna. Na druhý deň zase po trávniku solivarského futbalového stánku, do ktorého si na prípravný zápas pozvali treťoligový Trebišov. Druholigový Steel Trans vyhral 1:0 gólom Nováka.

"Po ľade a trávniku sme sa včera presunuli do haly. Začíname prípravu na halový futbalový turnaj v Žiline, na ktorom zaskakujeme v spoločnosti najlepších slovenských mužstiev ako jediní z druholigistov za Dubnicu. Dnes odchádzame na turnaj do Spišskej Novej Vsi, kde v tamojšej športovej hale budú okrem nás štartovať Čaňa, Svit a usporiadajúca Spišská Nová Ves. Vravím, pred Žilinou to môže byť na Spiši pre nás vhodná príprava," konštatuje manažér FC Steel Trans Ličartovce Jaroslav Galko. Zajtra sa Ličartovčania v prípravnom dueli v Stropkove a celý budúci týždeň budú ladiť formu na žilinský halový turnaj v športovom stánku prešovských hádzanárok na Nábrežnej ulici. My podľa našich zistení dodáme, že už bez dvoch útočných tykadiel Steel Transu. Jesenný ličartovský žolík Kalmár sa už podrobil avizovanej operácii kolena a operácia nosnej prepážky čaká v pondelok v košickej Fakultnej nemocnici Pagora.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.