Piatok, 18. júna, 2021Meniny má Vratislav

Wimbledon - súhrn nedeľňajších výsledkov

SITA|27. jún 2004 o 20:52

LONDÝN 27. júna (SITA) - Súhrn výsledkov nedeľňajších stretnutí na treťom grandslamovom tenisovom podujatí roka na trávnatých dvorcoch All England Lawn Tennis and Croquet Clubu v Londýne (celková dotácia 9 290 310 libier), ktoré odohrali ešte pred prerušením pre dážď:


MUŽI:

Dvojhra - 3. kolo:

Mario Ančič (Chorv.) - Dominik Hrbatý (25-SR) 7:5, 6:3, 7:5

Xavier Malisse (Belg.) - Karol Beck (SR) 6:3, 6:3, 6:4

Roger Federer (1-Švajč.) - Thomas Johansson (Švéd.) 6:3, 6:4, 6:3

Florian Mayer (Nem.) - Wayne Ferreira (JAR) 4:6, 6:4, 6:1, 6:4

Vincent Spadea (30-USA) - Rainer Schüttler (8-Nem.) 6:4, 6:2, 6:3

Ivo Karlovič (Chorv.) - Feliciano Lopez (18-Šp.) 7:6 (12), 7:6 (3), 6:7 (2), 7:5

Sjeng Schalken (12-Hol.) - Thomas Enqvist (Švéd.) 5:7, 6:2, 3:6, 7:6 (8), 6:2

Joachim Johansson (Švéd.) - Jonas Björkman (17-Švéd.) 6:7 (5), 7:6 (5), 7:6 (6), 6:3

Andy Roddick (2-USA) - Taylor Dent (26-USA) 6:3, 7:6 (6), 7:6 (1)

Mark Philippoussis (11-Austr.) - Fernando Gonzalez (24-Čile) 6:4, 6:1, 6:7 (4), 7:5

Alexander Popp (Nem.) - Kenneth Carlsen (Dán.) 7:5, 6:4, 6:4

Tim Henman (5-V. Brit.) - Hicham Arazi (32-Mar) 7:6 (6), 6:4, 3:6, 6:2


JUNIORI:

Dvojhra - 1. kolo:

Scoville Jenkins (11-USA) - Peter Miklušičák (SR) 6:3, 6:3


ŽENY:

Dvojhra - 3. kolo:

Jennifer Capriatiová (7-USA) - Nathalie Dechyová (25-Fr.) 7:5, 6:1

Karolina Špremová (Chorv.) - Meghann Shaugnessyová (32-USA) 7:6 (5), 7:6 (2)

Nadežda Petrovová (10-Rus.) - Tatiana Perebiynisová (Ukr.) 7:6 (5), 6:2

Paola Suarezová (9-Arg.) - Anne Kremerová (Lux.) 6:1, 4:6, 6:0

Magdalena Maleevová (21-Bulh.) - Denisa Chládková (ČR) 7:5, 6:3

Rita Grandeová (Tal.) - Virginie Razzanová (Fr.) 6:4, 4:6, 6:3

Amélie Mauresmová (4-Fr.) - Ľudmila Cervanová (SR) 6:1, 6:4

Serena Williamsová (1-USA) - Magui Sernová (Šp.) 6:4, 6:0


Štvorhra - 2. kolo:

Janette Husárová, Conchita Martinezová (7-SR/Šp.) - Rita Grandeová, Flavia Pennettová (Tal.) 3:6, 6:1, 6:1


JUNIORKY:

Dvojhra - 1. kolo:

Irina Kotkinová (15-Rus.) - Magdaléna Rybáriková (SR) 6:1, 6:4


MIX

1. kolo: Anastasia Rodionovová, Andy Ram (Rus./Izr.) - Henrieta Nagyová, Dominik Hrbatý (SR) 6:3, 6:4

Súvisiace články