Sobota, 12. júna, 2021Meniny má Zlatko

Wimbledon - štvrtok - dvojhra žien - 5

SITA|24. jún 2004 o 21:41

LONDÝN 24. júna (SITA) - Výsledky štvrtkových stretnutí dvojhry žien na treťom grandslamovom tenisovom podujatí roka na trávnatých dvorcoch All England Lawn Tennis and Croquet Clubu v Londýne (celková dotácia 9 290 310 libier):


Dvojhra - 2. kolo:

*Alicia Moliková (27-Austr.) - Teryn Ashleyová (USA) 7:5, 6:4

*Magdalena Maleevová (21-Bulh.) - Jill Craybasová (USA) 6:2, 6:3

*Lindsay Davenportová (5-USA) - Kristina Brandiová (Portor.) 6:0, 1:0 - skreč, Brandiová odstúpila

*Tamarine Tanasugarnová (Thaj.) - Sandra Kleinová (ČR) 6:3, 6:3

*Anastasia Myskinová (2-Rus.) - Anikó Kaprosová (Maď.) 5:7, 6:2, 6:4

*Karolina Špremová (Chorv.) - Venus Williamsová (3-USA) 7:6 (5), 7:6 (6)

*Gisela Dulková (Arg.) - Martina Navrátilová (USA) 3:6, 6:3, 6:3

*Tatiana Panovová (Rus.) - Mashona Washingtonová (USA) 6:3, 6:4

*Vera Zvonarevová (12-Rus.) - Saori Obatová (Jap.) 6:1, 6:4

*Amy Frazierová (31-USA) - Emily Webleyová-Smithová (V. Brit.) 6:2, 3:6, 8:6

*Ai Sugijamová (11-Jap.) - Klára Koukalová (ČR) 6:4, 6:4

Denisa Chládková (ČR) - Katarina Srebotniková (Slovin.) 7:6 (5), 6:0

Maria Šarapovová (13-Rus.) - Anne Keothavongová (V. Brit.) 6:4, 6:0


1. kolo:

*Els Callensová (Belg.) - Ashley Harkleroadová (USA) 6:3, 5:7, 6:4

Henrieta Nagyová (SR) - Lina Krasnorucká (Rus.) 3:6, 6:4, 6:3

Ľudmila Cervanová (SR) - Barbara Schettová (Rak.) 3:6, 6:4, 6:4

Paola Suarezová (9-Arg.) - Shenay Perryová (USA) 6:2, 6:4

Lisa Raymondová (26-USA) - Šinobu Asagoeová (Jap.) 6:3, 7:6 (4)

Tian Tian Sun (Čína) - Tathiana Garbinová (Tal.) 2:6, 6:0, 6:2

Rita Grandeová (Tal.) - Mara Santangelová (Tal.) 7:5, 7:5

Jennifer Capriatiová (7-USA) - Claudine Schaulová (Lux.) 6:2, 6:2

Jennifer Hopkinsová (USA) - Julia Vakulenková (Ukr.) 7:6 (5), 6:2

Francesca Schiavoneová (18-Tal.) - Myriam Casanovová (Švajč.) 3:6, 7:6 (4), 6:3

Silvia Farinová-Eliová (14-Tal.) - Šuai Peng (Čína) 6:0, 6:4

Virginia Ruanová-Pascualová (Šp.) - Mary Pierceová (24-Fr.) 6:2, 7:5

Tatiana Golovinová (Fr.) - Alina Židkovová (Rus.) 6:4, 7:6 (4)

Amélie Mauresmová (4-Fr.) - Jelena Kostaničová (Chorv.) 6:2, 6:3

Anne Kremerová (Lux.) - Fabiola Zuluagová (19-Kol.) 6:4, 6:3

Maria Sanchezová-Lorenzová (Šp.) - Katie O´Brienová (V. Brit.) 6:4, 6:4

Arantxa Parrová-Santonjová (Šp.) - Dinara Safinová (29-Rus.) 6:0, 2:0 skreč - Safinová odstúpila

Silvija Talajová (Chorv.) - Barbora Strýcová (ČR) 6:3, 6:4

Tatiana Perebijnisová (Ukr.) - Christina Wheelerová (Austr.) 6:3, 6:2

Milagros Sequerová (Venez.) - Conchita Martinezová (22-Šp.) 6:4, 7:6 (6)

(zápasy označené hviezdičkou sú pridané k skôr skončeným)

Súvisiace články