Utorok, 22. júna, 2021Meniny má Paulína

WHIL: Michalovce - Štart Bratislava 33:17 v 1. zápase semifinále play off

TASR|22. apr 2006 o 21:30

Michalovce 22. apríla (TASR) - Hádzanárky Iuventy Michalovce zvíťazili v prvom zápase semifinále play off /na 3 víťazstvá/ 33:17 nad Štartom Bratislava ...

Michalovce 22. apríla (TASR) - Hádzanárky Iuventy Michalovce zvíťazili v prvom zápase semifinále play off /na 3 víťazstvá/ 33:17 nad Štartom Bratislava a ujali sa vedenia 1:0 na zápasy.

o majstra SR:

Iuventa Michalovce - ŠKP Štart Bratislava 33:17 (15:8)

Najviac gólov: Tóthová 8/1, Školková 6/4, Dittelová 4 - Vachová 4, Kusendová 3. Rozhodovali: Nesvadba, Novotný (obaja ČR), vylúčené: 4:6, 7 m hody: 4/3 - 0/0, 500 divákov

Na zápasy: 1:0

Hoci úvod zápasu nenasvedčoval, že konečný rozdiel skóre bude až 16-gólový. Michalovský favorit vstúpil do play off naozaj presvedčivo. V prvom zápase série sa až do 20. minúty trápil, no vzápätí šnúrou 7 gólov získal rozhodujúci náskok, ktorý po prestávke ešte zvýšil a zaslúžene doviedol zápas do víťazného konca.