Pondelok, 8. marec, 2021Meniny má Alan, Alana

Westton Cup korisťou Košičanov

Víťazné družstvo. Prvenstvo putovalo do Košíc tímu Teko. (Autor: Vladimír Václavík)
Sportnet|Publikované 12. mar 2014 o 00:00

V Poprade sa konal už 19. ročník populárneho futbalového turnaja osobností Westton Cup.

POPRAD. Nedávno sa konal v poradí už 19. ročník populárneho futbalového turnaja osobností Westton Cup, ktorý sa vrátil po viacerých rokoch do Popradu. Nad podujatím prevzal záštitu prezident SFZ Ján Kováčik. O víťazovi rozhodol až penaltový rozstrel. Zlato napokon s maximálnym vypätím síl získal tím Teko z Košíc.

Lákadlom boli aj známe osobnosti z oblasti médií a športu, spomenieme Jána Ďurovčíka, Braňa Kostku, Sama Tomečka, Tomiho Kida, Dana Jendrichovského alebo futbalové osobnosti ako Milan Lešický, Martin Obšitník, Miro Hajdučko, Marián Prusák, Juraj Čobej, Robo Semeník, Karol Praženica, Ruslan Ljubarskij.

Organizátori výťažok dvetisíc eur venovali zdravotne postihnutému Stanislavovi Pankuchovi na zakúpenie športového bikeu, bratom Duchuňovcom na podporu lukostreleckej prípravy, ktorá má vyvrcholiť na olympiáde v Riu a nestarnúcemu, 71-ročnému in-line korčuliarovi Ladislavovi Ghylánymu, ktorý túži po účasti na pretekoch 24 hodín Le Mans.

Celkové poradie: 1. Teko Košice, 2. Nexis-Fibers Humenné, 3. Primátor Team Poprad, 4. Dannax Košice, 5. - 10. Interhouse Košice, SFZ, Stars B. Bystrica, Mufuza, 3B Tatran Prešov, Edymax Bardejov.

Súvisiace články