Sobota, 25. septembra, 2021Meniny má Vladislav, Vladislava

Weiss by zápas s Arménskom rád videl v Žiline

SITA|10. jún 2011 o 11:11

Vladimír Weiss st. tvrdí, že kvalifikačný duel v B-skupine SR - Arménsko o postup na majstrovstvá Európy 2012 by sa mohol uskutočniť v Žiline.

BRATISLAVA. Tréner slovenskej futbalovej reprezentácie Vladimír Weiss st. vo štvrtkovej televíznej relácii Večer pod lampou na Dvojke povedal, že kvalifikačný duel v B-skupine SR - Arménsko (6. septembra) o postup na majstrovstvá Európy 2012 do Poľska a na Ukrajinu by sa mohol uskutočniť v Žiline.

Zápas Slovensko - Rusko (7. októbra) bude s najväčšou pravdepodobnosťou na bratislavskom štadióne na Pasienkoch.

"Žilinský štadión je zo slovenských najfutbalovejší, najútulnejší. Viem si predstaviť, že by sme zápas proti Arménsku odohrali práve tam. Duel s Ruskom hostí s veľkou pravdepodobnosťou Bratislava, ale ešte o tom nie je rozhodnuté," povedal 46-ročný kouč v diskusnej relácii.

Zástupcovia Slovenského futbalového zväzu (SFZ) musia Európskej futbalovej únii (UEFA) oznámiť dejisko stretnutí minimálne 60 dní pred ich začiatkom.

Slováci sú v B-skupine na treťom mieste s trinásťbodovým ziskom. Rovnaký počet majú na konte aj vedúci Íri a druhí Rusi. V ich prospech hovorí lepšie skóre, v konečnom účtovaní sa však pri rovnosti bodov berú do úvahy vzájomné zápasy.

Súvisiace články