Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Vzácne vyrovnané čelo

Sportnet|Publikované 1. okt 2002 o 22:00

Michalovce Aj napriek tomu, že v ostatnom kole Tipovacej ligy zvíťazili iba tri domáce mužstvá, na pribúdaní bodov v tabuľke sa to veľmi

neprejavilo. Neprekvapilo vás suverénne víťazstvo Trebišova v Ďurkove, viac problémov ste mali s deľbami bodov v Jasenove a Michaľanoch. Ani to nezabránilo Michalovčanovi Jozefovi Hališčákovi, aby mal na svojom tikete správne zaškrtnutých všetkých šesť duelov. Gratulujeme. Iba jeden presný zápis chýbal k podobnému kúsku Kamile Segetovej, Hanke Pirnagovej, Ladislavovi Majerníkovi st., Viktórii Mergešovej, Milanovi Harmanovi st. a Jánovi Kišikovi. Situácia na čele je však aj napriek tomu vzácne vyrovnaná. Priebežnému poradiu momentálne kraľuje trojica J. a A. Hajdukovci a Jozef Marek, za nimi nasleduje sexteto súťažiacich so ziskom 54 bodov, čo sľubuje pred blížiacim sa záverom zaujímavú zápletku v boji o víťaznú priečku.

Sme radi, že sa medzi našou čitateľskou obcou ešte stále nájdu takí, ktorí sa neváhajú ani po uplynutí dvoch tretín súťaže prihlásiť do Tipovacej ligy. Oneskorencov ale upozorňujeme, že v rámci jedného kola môžu zaslať maximálne jeden tiket.

(jč)

TIPOVACIA LIGA

6.-5.10 2002

Tip na zápas

1 02

Trebišov Svidník

V. Kapušany Svit

Sabinov Humenné B

Topoľany Slivník

Udavské Košarovce

Nac. Ves Michalovce B

Meno a adresa tipujúceho:

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.