Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Vyžrebovanie V. ligy Vihorlatsko-dukelskej - jeseň 2016

Sportnet|Publikované 3. aug 2016 o 22:00

Pozrite si rozpis zápasov.

1. kolo – nedeľa 7. 8., 16.30: TJ Tvarona Ulič – OcŠK Sečovská Polianka, TJ Ptava NK Ptičie – ŠK Sačurov, FK Soľ – FK Sedliská, TJ Jasenov – FK Kamenica nad Cirochou, TJ Družstevník Nižný Hrušov – voľno, OFK Hencovce – OFK Bystré, FKO Kochanovce/Brekov – OFK Agrifop Stakčín.

2. kolo – nedeľa 14. 8., 16.30: Seč. Polianka – Stakčín, Bystré – Kochanovce/Brekov, voľno – Hencovce, Kamenica n/C. – N. Hrušov, Sedliská – Jasenov, Sačurov – Soľ, Ulič – Ptičie.

3. kolo – nedeľa 21. 8., 16.00: Ptičie – Seč. Polianka, Soľ – Ulič, Jasenov – Sačurov, N. Hrušov – Sedliská, Hencovce – Kamenica n/C, Kochanovce/Brekov – voľno, Stakčín – Bystré.

4. kolo – nedeľa 28. 8., 16.00: Seč. Polianka – Bystré, voľno – Stakčín, Kamenica n/C. – Kochanovce/Brekov, Sedliská – Hencovce, Sačurov – N. Hrušov, Ulič – Jasenov, Ptičie – Soľ.

5. kolo – nedeľa 4. 9., 15.30: Soľ – Seč. Polianka, Jasenov – Ptičie, N. Hrušov – Ulič, Hencovce – Sačurov, Kochanovce/Brekov – Sedliská, Stakčín – Kamenica n/C., Bystré – voľno.

6. kolo – nedeľa 11. 9., 15.30: Seč. Polianka – voľno, Kamenica n/C – Bystré, Sedliská – Stakčín, Sačurov – Kochanovce/Brekov, Ulič – Hencovce, Ptičie – N. Hrušov, Soľ – Jasenov.

7. kolo – nedeľa 18. 9., 15.00: Jasenov – Seč. Polianka, N. Hrušov – Soľ, Hencovce – Ptičie, Kochanovce/Brekov – Ulič, Stakčín – Sačurov, Bystré – Sedliská, voľno – Kamenica n/C.

8. kolo – nedeľa 25. 9., 15.00: Seč. Polianka – Kamenica n/C., Sedliská – voľno, Sačurov – Bystré, Ulič – Stakčín, Ptičie – Kochanovce/Brekov, Soľ – Hencovce, Jasenov – N. Hrušov.

9. kolo – nedeľa 2. 10., 14.30: N. Hrušov – Seč. Polianka, Hencovce – Jasenov, Kochanovce/Brekov – Soľ, Stakčín – Ptičie, Bystré – Ulič, voľno – Sačurov, Kamenica n/C. – Sedliská.

10. kolo – nedeľa 9. 10., 14.30: Seč. Polianka – Sedliská, Sačurov – Kamenica n/C., Ulič – voľno, Ptičie – Bystré, Soľ – Stakčín, Jasenov – Kochanovce/Brekov, N. Hrušov – Hencovce.

11. kolo – nedeľa 16. 10., 14.00: Hencovce – Seč. Polianka, Kochanovce/Brekov – N. Hrušov, Stakčín – Jasenov, Bystré – Soľ, voľno – Ptičie, Kamenica n/C. – Ulič, Sedliská – Sačurov.

12. kolo – nedeľa 23. 10., 14.00: Seč. Polianka – Sačurov, Ulič – Sedliská, Ptičie – Kamenica n/C., Soľ – voľno, Jasenov – Bystré, N. Hrušov – Stakčín, Hencovce – Kochanovce/Brekov.

13. kolo – nedeľa 30. 10., 14.00: Kochanovce/Brekov – Seč. Polianka, Stakčín – Hencovce, Bystré – N. Hrušov, voľno – Jasenov, Kamenica n/C. – Soľ, Sedliská – Ptičie, Sačurov – Ulič.

14. kolo – nedeľa 6. 11., 13.30: Seč. Polianka – Ulič, Sačurov – Ptičie, Sedliská – Soľ, Kamenica n/C. – Jasenov, voľno – N. Hrušov, Bystré – Hencovce, Stakčín – Kochanovce/Brekov.

Kochanovce/Brekov hrá domáce stretnutia v Brekove.

Čierne nad Topľou sa odhlásilo zo súťaže.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.