Streda, 27. január, 2021Meniny má Bohuš

Vyžrebovanie II. triedy skupiny B ObFZ Humenné

Ilustračné. (Autor: SITA)
Róbert Andrejov|Publikované 14. aug 2017 o 22:00

Súťaž bola vyžrebovaná nanovo kvôli posunom mužstiev.

Účastníci: TJ Iskra Ňagov, OŠK Rokytov pri Humennom, TJ Družstevník Oľka, TJ Družstevník Hrabovec nad Laborcom, ŠK Brestov, TJ Partizán Hrubov, TJ Družstevník Turcovce, TJ Družstevník Habura

1. kolo – 13.8. o 17.00 hod.: Brestov – Habura, Oľka – Turcovce, Rokytov – Ňagov, Hrabovec – Hrubov
2. kolo – 20.8. o 16.30 hod.: Ňagov – Hrabovec, Habura – Hrubov, Turcovce – Rokytov, Brestov – Oľka
3. kolo – 27.8. o 16.30 hod.: Oľka – Habura, Rokytov – Brestov, Hrabovec – Turcovce, Hrubov – Ňagov
4. kolo – 3.9. o 16.00 hod.: Habura – Ňagov, Turcovce – Hrubov, Brestov – Hrabovec, Oľka – Rokytov
5. kolo – 10.9. o 15.30 hod.: Rokytov – Habura, Hrabovec – Oľka, Hrubov – Brestov, Ňagov – Turcovce
6. kolo – 17.9. o 15.30 hod.: Habura – Turcovce, Brestov – Ňagov, Oľka – Hrubov, Rokytov – Hrabovec
7. kolo – 24.9. o 15.00 hod.: Hrabovec – Habura, Hrubov – Rokytov, Ňagov – Oľka, Turcovce – Brestov
8. kolo – 1.10. o 15.00 hod.: Habura – Brestov, Turcovce – Oľka, Ňagov – Rokytov, Hrubov – Hrabovec
9. kolo – 8.10. o 14.30 hod.: Hrubov – Habura, Hrabovec – Ňagov, Rokytov – Turcovce, Oľka – Brestov
10. kolo – 15.10. o 14.30 hod.: Habura – Oľka, Brestov – Rokytov, Turcovce – Hrabovec, Ňagov – Hrubov
11. kolo – 22.10. o 14.00 hod.: Ňagov – Habura, Hrubov – Turcovce, Hrabovec – Brestov, Rokytov – Oľka
12. kolo – 29.10. o 14.00 hod.: Habura – Rokytov, Oľka – Hrabovec, Brestov – Hrubov, Turcovce – Ňagov
13. kolo – 8.4.2018 o 15.30 hod.: Turcovce – Habura, Ňagov – Brestov, Hrubov – Oľka, Hrabovec – Rokytov
14. kolo – 15.4.2018 o 16.00 hod.: Habura – Hrabovec, Rokytov – Hrubov, Oľka – Ňagov, Brestov – Turcovce

Výnimky:

Ňagov – domáce stretnutia v sobotu v UHČ

*súťaž bola vyžrebovaná nanovo kvôli posunom mužstiev

Autor: Róbert Andrejov

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.