Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Vyžrebovanie I. triedy ObFZ Humenné - jeseň 2017

Ilustračné. (Autor: archív)
Róbert Andrejov|Publikované 2. aug 2017 o 22:00

Pozrite si rozpis plánovaných zápasov.

Účastníci: TJ Družstevník Borov, TJ ŠM Ubľa, OŠK Ohradzany, TJ Družstevník Lieskovec, ŠK Slávia Lackovce, TJ Družstevník Koškovce, TJ Družstevník Dlhé nad Cirochou, OŠK Udavské, TJ Družstevník Nižné Ladičkovce, TJ Slovan Lobe Nižná Sitnica, TJ Slovan Belá nad Cirochou, TJ Družstevník Lukačovce, TJ Jednota SD Krásny Brod, TJ Prevádzkar Vyšná Sitnica

1. kolo – 6.8. o 17.00 hod.: Borov – Lackovce, Lieskovec – N. Ladičkovce, Dlhé n/C – Ohradzany, N. Sitnica – Kr. Brod, Lukačovce – V. Sitnica, Ubľa – Belá n/C, Koškovce – Udavské

2. kolo – 13.8. o 17.00 hod.: Lackovce – Udavské, Belá n/C – Koškovce, V. Sitnica – Ubľa, Kr. Brod – Lukačovce, Ohradzany – N. Sitnica, N. Ladičkovce – Dlhé n/C, Borov – Lieskovec

3. kolo – 20.8. o 16.30 hod.: Lieskovec – Lackovce, Dlhé n/C – Borov, N. Sitnica – N. Ladičkovce, Lukačovce – Ohradzany, Ubľa – Kr. Brod, Koškovce – V. Sitnica, Udavské – Belá n/C

4. kolo – 27.8. o 16.30 hod.: Lackovce – Belá n/C, V. Sitnica – Udavské, Kr. Brod – Koškovce, Ohradzany – Ubľa, N. Ladičkovce – Lukačovce, Borov – N. Sitnica, Lieskovec – Dlhé n/C

5. kolo – 3.9. o 16.00 hod.: Dlhé n/C – Lackovce, N. Sitnica – Lieskovec, Lukačovce – Borov, Ubľa – N. Ladičkovce, Koškovce – Ohradzany, Udavské – Kr. Brod, Udavské – V. Sitnica

6. kolo – 10.9. o 15.30 hod.: Lackovce – V. Sitnica, Kr. Brod – Belá n/C, Ohradzany – Udavské, N. Ladičkovce – Koškovce, Borov – Ubľa, Lieskovec – Lukačovce, Dlhé n/C – N. Sitnica

7. kolo – 17.9. o 15.30 hod.: N. Sitnica – Lackovce, Lukačovce – Dlhé n/C, Ubľa – Lieskovec, Koškovce – Borov, Udavské – N. Ladičkovce, Belá n/C – Ohradzany, V. Sitnica – Kr. Brod

8. kolo – 24.9. o 15.00 hod.: Lackovce – Kr. Brod, Ohradzany – V. Sitnica, N. Ladičkovce – Belá n/C, Borov – Udavské, Lieskovec – Koškovce, Dlhé n/C – Ubľa, N. Sitnica – Lukačovce

9. kolo – 1.10. o 15.00 hod.: Lukačovce – Lackovce, Ubľa – N. Sitnica, Koškovce – Dlhé n/C, Udavské – Lieskovec, Belá n/C – Borov, V. Sitnica – N. Ladičkovce, Kr. Brod – Ohradzany

10. kolo – 8.10. o 14.30 hod.: Lackovce – Ohradzany, N. Ladičkovce – Kr. Brod, Borov – V. Sitnica, Lieskovec – Belá n/C, Dlhé n/C – Udavské, N. Sitnica – Koškovce, Lukačovce – Ubľa

11. kolo – 15.10. o 14.30 hod.: Ubľa – Lackovce, Koškovce – Lukačovce, Udavské – N. Sitnica, Belá n/C – Dlhé n/C, V. Sitnica – Lieskovec, Kr. Brod – Borov, Ohradzany – N. Ladičkovce

12. kolo – 22.10. o 14.00 hod.: Lackovce – N. Ladičkovce, Borov – Ohradzany, Lieskovec – Kr. Brod, Dlhé n/C – V. Sitnica, N. Sitnica – Belá n/C, Lukačovce – Udavské, Ubľa – Koškovce

13. kolo – 29.10. o 14.00 hod.: Koškovce – Lackovce, Udavské – Ubľa, Belá n/C – Lukačovce, V. Sitnica – N. Sitnica, Kr. Brod – Dlhé n/C, Ohradzany – Lieskovec, N. Ladičkovce – Borov

14. kolo – 5.11. o 13.30 hod.: Lackovce – Borov, N. Ladičkovce – Lieskovec, Ohradzany – Dlhé n/C, Kr. Brod – N. Sitnica, V. Sitnica – Lukačovce, Belá n/C – Ubľa, Udavské – Koškovce

Výnimky:

Borov, Udavské – domáce stretnutia v sobotu v UHČ

Autor: Róbert Andrejov

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.