Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Vyžrebovanie Corgoň ligy - jeseň 2008/2009

Sportnet|Publikované 17. júl 2008 o 22:00

1. kolo 19. 7. (sobota): Petržalka - Prešov, Žilina - Z. Moravce, Nitra - Senec/DAC, Trnava - Dubnica, Slovan - B. Bystrica, Košice - Ružomberok

(18.30 hod.)

2. kolo 26. 7. (sobota): Prešov - Ružomberok (19.00), B. Bystrica - Košice, Dubnica - Slovan, Senec/DAC - Trnava, Z. Moravce - Nitra, Petržalka - Žilina

3. kolo 2. 8. (sobota): Žilina - Prešov, Nitra - Petržalka, Trnava - Z. Moravce, Slovan - Senec/DAC, Košice - Dubnica (18.30), Ružomberok - B. Bystrica

4. kolo 9. 8. (sobota): Prešov - B. Bystrica (19.00), Dubnica - Ružomberok, Senec/DAC - Košice, Z. Moravce - Slovan, Petržalka - Trnava, Žilina - Nitra

5. kolo 16. 8. (sobota): Košice - Z. Moravce (18.30), Trnava - Žilina, Nitra - Prešov, Slovan - Petržalka, B. Bystrica - Dubnica, Ružomberok - Senec/DAC

6. kolo 23. 8. (sobota): Prešov - Dubnica (19.00), Senec/DAC - B. Bystrica, Z. Moravce - Ružomberok, Petržalka - Košice, Žilina - Slovan, Nitra - Trnava

7. kolo 30. 8. (sobota): Trnava - Prešov, Slovan - Nitra, Košice - Žilina, Ružomberok - Petržalka, B. Bystrica - Z. Moravce, Dubnica - Senec/DAC

8. kolo 13. 9. (sobota): Prešov - Senec/DAC (19.00), Z. Moravce - Dubnica, Petržalka - B. Bystrica, Žilina - Ružomberok, Nitra - Košice, Trnava - Slovan

9. kolo 20. 9. (sobota): Senec/DAC - Z. Moravce, B. Bystrica - Žilina, Dubnica - Petržalka, Slovan - Prešov, Ružomberok - Nitra, Košice - Trnava (18.30)

10. kolo 27. 9. (sobota): Prešov - Z. Moravce (19.00), Trnava - Ružomberok, Slovan - Košice, Nitra - B. Bystrica, Žilina - Dubnica, Petržalka - Senec/DAC

11. kolo 4. 10. (sobota): Senec/DAC - Žilina, Košice - Prešov (18.30), B. Bystrica - Trnava, Dubnica - Nitra, Z. Moravce - Petržalka, Ružomberok - Slovan

12. kolo 18. 10. (sobota): Prešov - Petržalka (19.00), Z. Moravce - Žilina, Senec/DAC - Nitra, Dubnica - Trnava, B. Bystrica - Slovan, Ružomberok - Košice

13. kolo 25. 10. (sobota): Ružomberok - Prešov, Košice - B. Bystrica (16.30), Slovan - Dubnica, Trnava - Senec/DAC, Nitra - Z. Moravce, Žilina - Petržalka

14. kolo 1. 11. (sobota): Prešov - Žilina (17.00), Petržalka - Nitra, Z. Moravce - Trnava, Senec/DAC - Slovan, Dubnica - Košice, B. Bystrica - Ružomberok

15. kolo 8. 11. (sobota): B. Bystrica - Prešov, Ružomberok - Dubnica, Košice - Senec/DAC (16.30), Slovan - Z. Moravce, Trnava - Petržalka, Nitra - Žilina

16. kolo 15. 11. (sobota): Z. Moravce - Košice, Žilina - Trnava, Prešov - Nitra (17.00), Petržalka - Slovan, Dubnica - B. Bystrica, Senec/DAC - Ružomberok

17. kolo 22. 11. (sobota): Dubnica - Prešov, B. Bystrica - Senec/DAC, Ružomberok - Z. Moravce, Košice - Petržalka (16.30), Slovan - Žilina, Trnava - Nitra

18. kolo 29. 11. (sobota): Prešov - Trnava (17.00), Nitra - Slovan, Žilina - Košice, Petržalka - Ružomberok, Z. Moravce - B. Bystrica, Senec/DAC - Dubnica

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.