Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

Vysoké víťazstvá favoritov

Sportnet|Publikované 24. nov 2005 o 00:00

Michalovce - Mestská liga v ľadovom hokej v Michalovciach Excelent cup pokračovala stretnutiami šiesteho kola.Excelent - GS 52 4:9 (1:3, 2:5,

Excelent - GS 52 4:9 (1:3, 2:5, 1:1)

Hostia sa ujali dvojgólového vedenia hneď na začiatku stretnutia a hoci sa domáci snažili a na konci prvej tretiny znížili náskok hostí, v druhej tretine obhájca prvenstva pridal v rozpätí dvoch minút 3 góly. Góly: Bujdoš 3, Matina, Janák 2, Liška, Uhľár - Ferko 2, Kmec, Šikra.

Victoria - Bieli vlci 12:0 (4:0, 4:0, 4:0)

"Vlkom sa opäť nedarilo a hoci mali v úvode výhodu trestného strieľania, boli to napokon domáci, ktorí v 7. minúte začali svoju kanonádu. Strelecky sa darilo najmä Majerníkovi autorovi 4 gólov.

Góly: Majerník 4, Surmin, Dzurjo, Hrinda 2, Varjassy, Laurik.

Devils - Gasstars 11:2 (2:0, 5:0, 4:2)

Na posledný zápas nastúpili oba tímy v oklieštených zostavách, no horšie na tom boli hostia, ktorých bolo iba päť. Celý súboj sa hral prakticky iba na jednú bránu a bolo iba otázkou času, koľko gólov domáci strelia. Hosťom sa podarilo skorigovať nepriaznivý stav až v závere stretnutia. Góly: Huňady P. 3, Hercik, Hasani 2, Huňady M., Danko, Kolesár, Blahuta - Maščeník, Vasiľko.

6.Bieli vlci6 1 0 5 14:48 2

V šiestom kole 24. 11. 2005 od 19.00 hod. sa stretnú: Gasstars - Victoria, GS 52 - Devils, Bieli vlci - Excelent.