Sobota, 19. júna, 2021Meniny má Alfréd

Výsledky rozbehov na 400 m mužov, postupujúci do semifinále

TASR|20. aug 2004 o 22:21

Atény (TASR):

atletika - muži - 400 m - rozbehy

do semifinále postupujú prví dvaja z každého rozbehu + osem s najlepšími časmi:

rozbeh 1:

1. Alleyne Francique (Grenada) 45,32 Kv., 2. Davian Clarke (Jam.) 45,54 Kv., 3. Marcus La Grange (JAR) 45,95, 4. Piotr Klimczak (Poľ.) 46,23, 5. Jun Osakada (Jap.) 46,39, 6. Lloyd Zvasiya (Zimb.) 47,19, 7. David Canal (Šp.) 47,23, 8. Danilson Ricciuli (Guinea-Bissau) 49,27

rozbeh 2:

1. Christopher Brown (Bah.) 45,09 Kv., 2. Otis Harris (USA) 45,11 Kv., 3. Eric Milazar (Mauritius) 45,34 kv., 4. Casey Vincent (Austr.) 46,09, 5. Vincent Mumo Kiilu (Keňa) 46,31, 6. Andres Silva (Urug.) 46,48, 7. Stilianos Dimotsios (Gr.) 46,51, 8. Abdulla Mohamed Hussein (Som.) 51,52

rozbeh 3:

1. Anton Galkin (Rus.) 45,43 Kv., 2. Geyman Lopez (Kuba) 45,44 Kv., 3. Alejandro Cardenas (Mex.) 45,46 kv., 4. Gary Kikaya (DR Kongo) 45,57 kv., 5. Ato Modibo (Trinid.) 46,29, 6. Micuhiro Sato (Jap.) 46,70, 7. Takeši Fudžiwara (Salv.) 48,46, 8. Youba Hmeida (Mauret.) 49,18

rozbeh 4:

1. Derrick Brew (USA) 45,41, 2. Brandon Simpson (Jam.) 45,61, 3. Sofiane Labidi (Tun.) 46,04, 4. Daniel Caines (V.Brit.) 46,15, 5. Rohan Pradeep Kumara (Srí Lanka) 46,20, 6. Evans Marie (Seychel.) 48,23, Lezin Christian Elongo Ngoyikonda (Kongo) diskv.

rozbeh 5:

1. Carlos Santa (Dom.rep.) 45,31 Kv., 2. Lewis Banda (Zimb.) 45,37 Kv., 3. Mathews Binu (India) 45,48 kv., 4. Cedric Van Branteghem (Belg.) 45,70 kv., 5. Calfornia Molefe (Botswana) 45,88 kv., 6. Chris Lloyd (Dominica) 47,98, 7. Fawzi Al Shammari (Kuvajt) 48,25, 8. Saeed Al Adhreai (Jemen) 49,39

rozbeh 6:

1. Jeremy Wariner (USA) 45,56 Kv., 2. Ingo Schultz (Nem.) 45,88 Kv., 3. Young Talkmore Nyongani (Zimb.) 46,03, 4. Zsolt Szeglet (Maď.) 46,16, 5. Malachi Davis (V.Brit.) 46,28, 6. Oleg Mišukov (Rus.) 46,41, 7. Dadi Denis (Haiti) 47,57, Victor Kibet (Keňa) diskv.

rozbeh 7:

1. Michael Blackwood (Jam.) 45,23 Kv., 2. Hamdan O Al Bishi (Saud.Ar.) 45,31 Kv., 3. Saul Weigopwa (Nig.) 45,59 kv., 4. Matija Šestak (Slovin.) 45,88 kv., 5. Juki Jamaguči (Jap.) 46,16, 6. Nagmeldin Ali Abubakr (Sud.) 46,32, 7. Sajid Muhammad (Pak.) 47,45, 8. Moses Kamut (Van.) 48,14

rozbeh 8:

1. Leslie Djhone (Fr.) 45,40 Kv., 2. Ezra Sambu (Keňa) 45,59 Kv., 3. Timothey Benjamin (V.Brit.) 45,69 kv., 4. Clinton Hill (Austr.) 45,89, 5. Adem Hecini (Alž.) 46,50, 6. Luis Luna (Ven.) 47,92, 7. Jonni Lowe (Hond.) 48,06, 8. Anderson Jorge Oliveira Dos Santos (Braz.) 48,77

Súvisiace články