Utorok, 19. január, 2021Meniny má Drahomíra, Mário

Výsledky I. skupiny kontinentálnych zón - sobota

SITA|Publikované 12. apr 2008 o 21:24

BRATISLAVA 13. apríla (SITA) - Súhrn stavov stretnutí finálového 2. kola I. skupín kontinentálnych zón Davisovho pohára 2008 tenisových reprezentačných družstiev mužov (hrá sa 11. - 13. apríla) a výsledky jednotlivých sobotňajších štvorhier:


Euroafrická zóna:

SLOVENSKO - GRUZÍNSKO 2:1

(Bratislava, Sibamac aréna NTC, antuka v hale, kapacita 4000 divákov)

Sobota:

Michal Mertiňák, Filip Polášek - Nodar Itonišvili, Irakli Labadze 6:3, 6:3, 7:5

Piatok:

Lukáš Lacko - Irakli Labadze 6:4, 6:7 (6), 6:3, 3:6, 17:19

Dominik Hrbatý - Nodar Itonišvili 6:4, 6:4, 6:4


CHORVÁTSKO - TALIANSKO 2:1

(Dubrovník, Sportska Dvorana, tvrdý povrch RuKortHard v hale, kapacita 2300 divákov)

Sobota:

Mario Ančič, Marin Čilič - Simone Bolelli, Potito Starace 7:6 (3), 6:4, 1:6, 6:3

Piatok:

Ivo Karlovič - Simone Bolelli 6:7 (7), 3:6, 4:6

Mario Ančič - Andreas Seppi 6:2, 6:4, 7:5


MACEDÓNSKO - HOLANDSKO 1:2

(Skopje, TK Jug, antuka vonku, kapacita 800 divákov)

Sobota:

Lazar Magdincev, Predrag Rusevski - Robin Haase, Peter Wessels 5:7, 7:5, 7:6 (6) - skreč, Holanďania odstúpili pre Wesselsovo zranenie pravého členka

Piatok:

Lazar Magdincev - Robin Haase 3:6, 2:6, 2:6

Predrag Rusevski - Thiemo De Bakker 7:5, 5:7, 1:6, 5:7


BIELORUSKO - ŠVAJČIARSKO 1:2

(Minsk, Futbalová manéž, tvrdý povrch Play-turf v hale, kapacita 4769 divákov)

Sobota:

Max Mirnyj, Vladimir Volčkov - Yves Allegro, Stanislas Wawrinka 3:6, 6:3, 6:1, 6:2

Piatok:

Max Mirnyj - Stéphane Bohli 4:6, 4:6, 6:7 (5)

Vladimir Ignatik - Stanislas Wawrinka 6:4, 1:6, 6:7 (2), 2:6


Ázijskooceánska zóna:

INDIA - JAPONSKO 3:0

(Naí Dillí, R. K. Khanna Tennis Stadium, tráva vonku, kapacita 5000 divákov)

Sobota:

Leander Paes, Maheš Bhupáthí - Takao Suzuki, Satoši Iwabuči 7:6 (2), 3:6, 6:4, 6:4

Piatok:

Rohan Bopanna - Kei Nišikori 7:6 (2), 3:6, 6:4, 2:6, 6:3

Prakaš Amritradž - Go Soeda 4:6, 6:7 (5), 6:4, 6:4, 8:6


AUSTRÁLIA - THAJSKO 3:0

(Townsville, Entertainment and Convention Centre, tvrdý povrch DecoTurf v hale, kapacita 4657 divákov)

Sobota:

Lleyton Hewitt, Paul Hanley - Weerapat Doakmaiklee, Kirati Siributwong 6:3, 6:1, 6:0

Piatok:

Chris Guccione - Danai Udomchoke 6:7 (3), 7:6 (6), 4:6, 7:6 (6), 7:5 - Udomchoke v oboch prehratých tajbrejkoch viedol 6:3, čo v druhom prípade znamenalo tri mečbaly

Lleyton Hewitt - Kirati Siributwong 6:0, 6:0, 6:1


Americká zóna:

ČILE - KANADA 3:0

(Santiago, Estadio Nacional, antuka vonku, kapacita 7600 divákov)

Sobota:

Fernando González, Nicolas Massú - Daniel Nestor, Frederic Niemeyer 3:6, 6:7 (6), 6:3, 7:5, 6:4

Piatok:

Fernando González - Peter Polansky 7:6 (4), 7:6 (3), 5:7, 6:2

Nicolas Massú - Frederic Niemeyer 3:6, 6:4, 6:4, 5:7, 6:3


BRAZÍLIA - KOLUMBIA 2:1

(Sao Paulo-Sorocaba, Tenis Clube de Sorocaba, antuka vonku, kapacita 4000 divákov)

Sobota:

Marcelo Melo, Andre Sá - Michael Quintero, Carlos Salamanca 6:3, 6:3, 6:1

Piatok:

Thomaz Bellucci - Santiago Giraldo 7:6 (6), 6:4, 3:6, 4:6, 2:6

Marcos Daniel - Juan-Sebastian Cabal 6:1, 5:1 - skreč, Cabal odstúpil


Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.