Sobota, 27. február, 2021Meniny má Alexander

Výsledky 3. kola českej ligy

TASR|Publikované 11. aug 2002 o 20:20

Praha 11. augusta (TASR) - Päť zápasov 3. kola mala v nedeľu na programe česká futbalová liga. V čiernej sérii pokračujú futbalisti Boheminasu Praha, ...

Praha 11. augusta (TASR) - Päť zápasov 3. kola mala v nedeľu na programe česká futbalová liga. V čiernej sérii pokračujú futbalisti Boheminasu Praha, ktorý prehrali na domácom ihrisku s Brnom 2:3 a bez zisku bodu klesli na dno tabuľky.

Výsledky: Tescoma Zlín - FK Jablonec 1:1 (0:0) Góly: 74. Hlavňovský - 53. (z pok. kopu) Michálek, 5920 divákov. Za domácich odchytal celý zápas Rzeszoto. FK Teplice - České Budějovice 2:1 (0:1) Góly: 48. Horváth, 69. Verbíř - 31. Chlebek, 5052 divákov. Za domácich odohral celý zápas Leitner - za hostí odchytal 90. minút Seman.

Hradec Králové - Viktoria Žižkov 2:3 (1:2) Góly: 38. Zemánek, 75. Krmaš - 13. Šebesta, 28. Stracený, 83. Pikl, 5011 divákov. Za hostí odohral celý zápas Klimpl. Sigma Olomouc - Chmel Blšany 1:0 (0:0) Góly: 85. P. Ekwueme, 5343 divákov. Za domácich odohral 79. minút Reiter, ktorého striedal P. Ekwueme. Bohemians - Brno 2:3 (0:0) Góly: 54. KISEL, 76. Křivánek (vlastný gól) - 58. Svoboda, 73. Došek, 90. Valnoha. 2958 divákov. Za Bohemians odchytal celý zápas Čontofalský a 90. minút odohral Kisel, ktorý strelil prvý gól domácich.