Pondelok, 18. január, 2021Meniny má Bohdana

Výsledkový servis z regionálneho basketbalu

Sportnet|Publikované 20. nov 2014 o 23:00

Výsledky Oblastného majstrovstva (Košický a Prešovský kraj) v basketbale.

KOŠICE. Výsledky Oblastného majstrovstva (Košický a Prešovský kraj) v basketbale:

2. liga mužov: 6. kolo: UVLF Košice - Slovenský Orol Levoča 73:63, PU Prešov „B“ - TYDAM UPJŠ Košice 52:86, BK Dolný Kubín - MMBK Sabinov 71:45, 1.BKD Michalovce - DASTET Krompachy nedohrané.
1. D. Kubín 6 5 1 450:339 11
2. Krompachy 5 5 0 356:292 10
3. TYDAM UPJŠ 6 4 2 438:379 10
4. UVLF Košice 6 4 2 406:388 10
5. Michalovce 5 4 1 328:263 9
6. Levoča 6 2 4 455:451 8
7. Humenné 5 2 3 289:326 7
8. Sabinov 6 1 5 368:398 7
9. ožňava 5 1 4 293:358 6
10. Prešov „B“ 6 0 6 323:494 6

2.liga žien: 5. kolo: UNION Košice „B“ - TYDAM UPJŠ Košice „B“ 64:47, 1.BKD Michalovce - BASKET Stará Ľubovňa 90:46, EILAT PU Prešov „B“ - Cassovia Košice „B“ 49:57.
1. UNION „B“ 5 5 0 401:265 10
2. Cassovia „B“ 4 3 1 256:214 7
3. Prešov „B“ 4 2 2 233:263 6
5. Michalovce 4 1 3 228:244 5
4. Rožňava 3 1 2 179:207 4
6. St. Ľubovňa 4 0 4 213:322 4
7. TYDAM UPJŠ „B“ 2 1 1 119:114 3

STARŠÍ ŽIACI: Play-off o postup do celoslovenskej ligy: MŠK Kežmarok - Juniorbasket Košice 42:82, Juniorbasket Košice - MŠK Kežmarok 85:35, 1. BKD Michalovce „B“ - LB Spišská Nová Ves 50:64, LB Spišská Nová Ves - 1.BKD Michalovce „B“ 82:36. Do celoslovenskej ligy postúpili KAC Košice a BKM Svit ako víťazi skupín, z play-off postúpili Juniorbasket Košice a LB Spišská Nová Ves.

MLADŠÍ ŽIACI: 2. turnaj: BKM Svit - KAC Košice 31:34, LB Spišská Nová Ves – KAC Košice 83:29, BKM Svit - LB Spišská Nová Ves 28:64.
1. Sp. Nová Ves 4 4 0 328:93 8
2. KAC Košice 4 2 2 127:237 6
3.. Svit 4 0 4 109:234 4
STARŠÍ MINI ŽIACI: 1. dvojkolo: KAC Košice - BKM Poprad 50:25 a 62:22, LB Spišská Nová Ves - ABOVIA Košice 33:39 a 43:39, ŠPD Rožňava – Slovenský Orol Levoča 16:55 a 8:56.
KADETKY + STARŠIE ŽIAČKY: 5. dvojkolo (dohrávky): 1. BKD Michalovce – ZŠ Lendak 70:23 a 90:34, ŽBK Rožňava - UNION Košice 64:86 a 31:129.
1. Michalovce 10 8 2 746:400 18
2. Cassovia 8 8 0 542:229 16
3. Lendak 10 3 7 389:695 13
4. UNION 8 3 5 492:515 11
5. Rožňava 8 0 8 311:630 8

ŽIAČKY: 3. dvojkolo: Young Angels 2002 Košice - Young Angels 2001 Košice 29:72 a 26:74, UNION Košice - BKM Bardejov 68:4 a 77:13.
1. Y. Angels 2002 KE 6 5 1 386:161 11
2. Poprad 4 4 0 377:96 8
3. Sp. Nová Ves 4 3 1 166:149 7
4. Y. Angels 2001 KE 4 2 2 204:169 6
5. UNION 4 2 2 223:152 6
6. Bardejov 6 0 6 57:451 6
7. Krompachy 4 0 4 96:241 4

STARŠIE MINI ŽIAČKY: 1. dvojkolo: UNION Košice – ŽBK Rožňava 90:5 a 118:14, ŠKBD Spišská Nová Ves – CBK JUGO Košice 7:4, ŽBK Rožňava - BASKET Stará Ľubovňa 18:70 a 11:55, CBK JUGO Košice - Young Angels 2003 Košice 29:73 a 21:57, Slovenský Orol Levoča - ŠKBD Spišská Nová Ves 14:73 a 5:46, UNION Košice - BAM Poprad 45:58 a 60:39.
1.Y Angels 2003 KE 4 4 0 357:66 8
2. UNION 4 3 1 313:116 8
3. Sp. Nová Ves 4 4 0 151:46 8
4. Poprad 4 3 1 179:157 7
5. St. Ľubovňa 4 2 2 141:256 6
6. CBK JUGO 4 0 4 77:162 4
7. Levoča 4 0 4 71:201 4
8. Rožňava 4 0 4 48:338 4

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.