Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

VYJADRENIE KLUBU

Sportnet|Publikované 15. dec 2002 o 23:00

FK Krompachy reaguje na prestup Rudolfa Pavlíka Futbalovú verejnost v Krompachoch prekvapila otázka a hlavne odpoved pána Filinského v Spišskom

FK Krompachy reaguje na prestup Rudolfa Pavlíka

Futbalovú verejnost v Krompachoch prekvapila otázka a hlavne odpoved pána Filinského v Spišskom denníku KORZÁR.

Preto sme sa rozhodli dat aj svoje vyjadrenie.

Rudolfa Pavlíka do Krompách nikto neukradol, ani neuniesol. Rudo prišiel do Krompách štandardne, podla prestupového poriadku a po rokovaniach.

Po zápase v Trebišove, ked R. Pavlík bol vystriedaný v 25. minúte (!!!) poznámka: nestriedali ho Krompašania a vypocul si hodnotenie na svoj výkon, zanevrel na futbal.

Po rozhovore pána Bohora z otcom Rudolfa Pavlíka, ten prejavil záujem, aby Rudo hral futbal v Krompachoch. Rozhodujúce bolo, že sám to chcel R. Pavlík.

Zacali rokovania Ing. Pavlík a Bohor rokovali aj s pánom Filinským. Ten ani nevedel, kto je Pavlík. Jeho odpoved bola, že si preverí u trénera dorastu, ci ho potrebuje.

Dalšie rokovania boli u pani prezidentky, kde sa zúcastnil aj clen výboru, tam sa dohodol prestup. Prestupové lístky podpisujú dvaja, to chceme pripomenút V. Filinskému. Tak nielen prezidentka na vlastnú zodpovednost, ale prestup podpísal aj clen výboru. Prestup musia podpísat vždy dvaja, aj ten nevhodne zmenený podla p. Filinského (cudujte sa vedenie SFZ ako ste mohli pristúpit na rozhodnutie FIFA, ked nesúhlasí p. Filinský).

Smiešna ciastka 50 tisíc korún je asi pre V. Filinského, v našom FK je to znacná suma.

Prekvapuje nás zdôraznovanie, že Pavlík je odchovancom Spišskej Novej Vsi, to sme nikdy nespochybnili. Chceme len pripomenút, že za lepších casov v Spišskej Novej Vsi hrali aj krompašskí odchovanci Jerga, L. Ontko, Belan.

Veríme, že jarné súboje budú len na ihrisku. Dakujeme.

Ing. Horváth, Bohor, P. Horváth.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.