Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

Vydreté body

Sportnet|Publikované 18. jan 2009 o 23:00

KOŠICE. Spoločná slovensko-česká hádzanárska liga žien pokračovala počas víkendu stretnutiami13. kola.Michalovce - Praha 26:25 (13:17)Čo si

Michalovce - Praha 26:25 (13:17)

Čo si Iuventa v prvom polčase navarila, to si musela po prestávke aj zjesť. Prvých desať minút bolo ešte vyrovnaných (3:3),ale potom dlhé chvíle kraľovala Slavia. Vďaka strelkyniam Kutlvašrovej, Crhovej a Keclíkovej ako aj skvelej brankárke Mísařovej sa v prvom polčase až trikrát dostala do päťjgólového vedenia! Ak chcela Iuventa zabrániť blamáži, musela stopercentne pridať. To sa jej podarilo, náskok súpera postupne zmazala, ale v koncovke ju viackrát zradila štastena. V dramatickom závere sa o body bojovalo doslova do posledných sekúnd, ale Michalovce napokon cenné víťazstvo ubránili.

ŠTATISTIKA

IUVENTA: Harišová, Kudročová - Tóthová 4/3,Hricíková 6/1, Drávaiová, Rubcová, Škľaruková, Obšatníková-Dittelová 6, Weibelová 2, Birkušová 2, Horňáková, Piskayová, Tobiášová 4/1, Jenčíková 2. SLAVIA: Mísařová Crhová 4, Knedlíková 4, Keclíková 7/4, Krouská, Mouleová, Černá 1, Jonášová 3, Dorazilová, Kutlvašrová 3, Brablcová 3. Pok. hody: 8/5 - 4/4, vylúčené: 4 - 4. Pred 1000 divákmi rozhodovali Vydra a Černý.

Zostávajúce výsledky

Písek - Jindř. Hradec 25:20 (9:9), ŠKP Bratislava - Trenčín 31:28 (19:13), Slovan Duslo Šaľa - HC Zlín 32:24 (17:7), Veselí - Partizánske 30:14 (14:6).