Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Vydretá remíza Richnavčanov

Sportnet|Publikované 16. okt 2008 o 22:00

SPIŠ. Ťahákom jedenásteho kola II. triedy SOFZ bol súboj Domaňovčanov proti Slovinkám. Štyrmi gólmi v druhom polčase Domaňovce rozhodli o osude

šlágra kola. Po troch bodoch siahli v Richnave Spišské Tomášovce.

Domaňovce - Slovinky 6:2 (2:1)

Pod rozhodcovským vedením skúseného Jána Džimu mali Domaňovčania výborný vstup do zápasu, keď už v 8. min. prekonal Kakalejčíka a znova o osem minút Topoli zvýšil na 2:0. Hostia nezložili zbrane a do polčasu Mazúr znížil na rozdiel jedného gólu.

V druhom polčase prišli veľké chvíle kanoniera Zummerlinga, ktorý sa trikrát zapísal do listiny strelcov. Jeden gól pridal Petruško. Za hostí korigoval výsledok v 83. min. talentovaný Višvader. DOMAŇOVCE: Kubík - Janečko, Geletka, Roch - Kusý, Petruško, Bohor, Ruman, Topoli - Zummerling, Kurila, striedali: Gonda, Fridman, Šlosár. SLOVINKY: Kakalejčík - Baran, Hudec, Vojtek - Novotný, Hudák, Cicoň, Procházka, Karpinský - Poláček, Mazúr, striedali: Višvader, Kakalejčík, Zahuranec.

Matejovce n/H - Spartak Bystrany 0:2 (0:0)

Ani ďalší pokus Matejovčanov na prvé tohtosezónne víťazstvo nevyšiel, hoci prvý polčas pre nich vyzeral priaznivo. Po zmene strán v 59. min. skóroval M. Žiga a v 74. min. pridal druhý úspech hostí Mirga. MATEJOVCE n/H: Mihalko - Pramuka, Česla, Filip - Jančár, Anďál, Kokorák, Franko, Vadel, Anďal - Soták, striedali: Tomaško, Blaško, Lapšanský. SPARTAK BYSTRANY: Žiga - Pecha, Pecha, Žiga - Dunka, Žiga, Žiga, Horváth, Pačan - Horváth, Mirga, striedali: Horváth, Horváth, Žiga.

Richnava - Sp. Tomášovce 1:1 (0:0)

Odozva z tábora hostí: "Tento zápas sme mohli v pohode vyhrať. Richnavčania nemali svoj deň. Môžu len ďakovať rozhodcovi Pechovi, ktorý nám najprv neuznal gól a potom spískal čudný pokutový kop."

Tomášovčania viedli od 53. min. gólom Hovana. V 71. min. vyrovnával na konečných 1:1 z pokutového kopu Bandžuch. RICHNAVA: Čech - Vaščák, Horváth, R. Vaščák - Papcun, Kurilla, Bandžuch, Labanc, Dobrovič - Hojstrič, Dolnačko, striedali: Ondria, Hojstrič. SP. TOMÁŠOVCE: Krištovčo - Krajňák, Kostelník, Ogurčák - Hurajt, Bartoš, Gabčo, Bajtoš, Bendík - Hovan, Škabla, striedal: Makula.