Nedeľa, 24. január, 2021Meniny má Timotej

Vydarený Gishin Cup 2005

Sportnet|Publikované 11. nov 2005 o 23:00

Košice - V Košiciach uskutočnil Gishin Cup 2005 v karate pre mládež. Na súťaži sa zúčastnili kluby zo Slovenska, Maďarska a Srbska. "Na tejto súťaži

sme dali príležitosť všetkým pretekárom,ktorí mohli nastúpiť. So získanými umiestneniami sme spokojní, navyše Robert Jakab získal pohár za najprogresívnejšieho pretekára, nakoľko sa umiestnil aj v kata aj v kumite na prvom mieste a mal štastie pri losovaní, lebo takých pretekárov, ktorí vyhrali dve kategórie boli len štyria. Naši reprezentanti juniori Peter Šimko a Erik Kaško tento víkend budú reprezentovať Slovensko na majstrovstvách sveta v Limassole na Cypre. Okrem nich budeme držať palce aj Alexandrovi Hudákovi z KK Kretovič, ktorý je tiež v nominácii," povedal tréner KK Union Košivce Peter Bozogáň.

Výsledky karatistov KK UNion Košice:

1. miesto: Daniela Závatzká, kumite - ml. žiaci do 35 kg, Zuzana Schwartzová, kumite - ml. žiaci nad 40 kg, Anna Maťašová, kumite - st. žiaci do 40 kg,, Róbert Jakab, kata - ml. dorast, kumite - ml. dorast do 60 kg, Vladimír Sabo, kumite - st. dorast do 60 kg, Peter Bozogáň, kumite - st. dorast do 75 kg, Petra Klimová, kumite - st. dorast do 60 kg.

2. miesto: Daniela Závatzká, kata - ml. žiaci, Kornélia Linkeschová, kumite - ml. žiaci do 35 kg, Ján Gálik, kumite - ml. žiaci do 30 kg, Ján Hirka, kumite - ml. žiaci do 40 kg, Martina Matyaseková, kumite - st. žiaci do 40 kg, Patrik Jalč, kumite - ml. dorast do 45 kg, Martin Jurenka, kumite - ml. dorast do 65 kg, Tímea Kašková, kumite - st. dorast do 60 kg, Peter Linkesch, kumite - st. dorast do 60 kg, Michal Rybovič, kumite - st. dorast do 65 kg, Richard Tomasch, kumite - st. dorast do 75 kg.

3. miesto: Zuzana Schwartzová, kata - ml. žiaci, Michal Šestina, kumite - ml. žiaci do 35 kg, Katarína Kubánková, kumite - st. žiaci do 45 kg, Michal Klima, kumite - st. žiaci do 50 kg, Jakub Rabatin , kumite - st. žiaci nad 50 kg, Tomáš Kubák, kumite - ml. dorast do 65 kg, Gabriel Kaleta, kumite - ml. dorast nad 65 kg.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.