Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Vydarený futbalový memoriál v Giraltovciach

Sportnet|Publikované 17. sep 2008 o 22:00

GIRALTOVCE. Rodina Mackulínova a Centrum voľného času v Giraltovciach boli organizátormi tretieho ročníka futbalového turnaja Memoriálu Juraja

Mackulína, dlhoročného riaditeľa giraltovskej základnej školy a propagátora športu v meste. Konal sa na ihrisku s umelým trávnikom v areáli futbalového štadióna v Giraltovciach. Na turnaji štartovali žiaci základných škôl z Kračúnoviec, Hanušoviec, Okrúhleho, Giraltoviec a miestneho gymnázia.

Z výsledkovej listiny

Giraltovce Gymn. Giraltovce do 15 rokov 5:6, Okrúhle Kračúnovce 4:1, Hanušovce Gymn. Giraltovce 3:9, Kračúnovce ŠZŠ Giraltovce 8:6, Giraltovce Hanušovce 5:2, ŠZŠ Giraltovce Okrúhle 2:6. O 3. miesto: Kračúnovce Giraltovce 3:5. Finále: Gymnázium Giraltovce Okrúhle 6:0. Exhibičný zápas Mackulín team Primátor team napokon nemal víťaza. V riadnom hracom čase skončil nerozhodne 7:7, na pokutové kopy 8:8.

Prekop ocenil Kočiša

All stars trurnaja: Patrik Čurlík (ZŠ Giraltovce), Peter Verčimák (Hanušovce), Ľuboš Kočiš (Okrúhle), Erik Tomko (Gymn. Giraltovce), Dávid Palián (ŠZŠ Giraltovce). Najlepším strelcom turnaja sa stal so 7 gólmi P. Čurlík (ZŠ Giraltovce). Futbalista 1. FC Tatran Prešov Jaroslav Prekop vybral za najlepšieho hráča turnaja a venoval mu svoj dres s podpisom Ľ. Kočiša z Okrúhleho.

JÁN LEŠKO

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.