Štvrtok, 21. január, 2021Meniny má Vincent

Východniari v semifinále SP

Sportnet|Publikované 29. okt 2003 o 23:00

Včera sa hrali ďalšie dva odvetné štvrťfinálové zápasy Slovenského pohára vo futbale. Do semifinále postúpili favoriti, hoci Ličartovce na pôde

treťoligistu prehrali.

Turčianske Teplice - Steel Trans Ličartovce 1:0 (0:0)

Domáci začali mohutnou ofenzívou. Prvú šancu mal už v 2. min. Marek Jiťko a v 29. min. hlavičkoval Privitzer do žrde. Tesne pred polčasovým hvizdom mali šancu aj hostia, Pagor však hlavičkoval iba do rúk brankára. V druhom polčase Ličartovčania hrali agresívnejšie, ale hostitelia kontrovali rýchlymi protiútokmi. V 64. min. fauloval v pokutovom území Lesniak Letricha a z jedenástky strelil Kravárik vedúci gól. Hostia však v závere už nepustili domácich do vyloženej šance.

Gól: 64. Kravárik (z 11 m). Rozhodca Šuniar, 830 divákov, ŽK: Lukáč, Lesniak a Bicák (Ličartovce). Prvý zápas: 2:4, postupujú Ličartovce.

Ďalší výsledok: Artmedia Petržalka - R. Sobota 5:1 (1:1),36., 68. Krejčí, 61., 87. Suchánek, 89. Vaščák - 17. Maruniak. Prvý zápas 0:1, do semifinále postúpila Artmedia.