Piatok, 22. január, 2021Meniny má Zora

Východniari potvrdili svoje postavenie i v Galante

Sportnet|Publikované 22. okt 2003 o 22:00

Košice - V sobotu sa v Galante uskučnilo 1. kolo Slovenského pohára v karate žiakov a mladších dorastencov. Na súťaži sa zúčastnili viaceré kluby z

východného Slovenska, ktoré sú členmi Východoslovenskej únie karate a bojových umení (VÚKABU). Aj na tejto súťaži, kde sa bojovalo nielen o prvé tri miesta, ale aj postupové body na majstrovstvá SR, mladí karatisti z východu potvrdili, že patria medzi slovenskú špičku.

Výsledky jednotlivých klubov VÚKABU:

KK Union Košice: Gabriel Kaleta 1. miesto kumite st. žiaci nad 50 kg, Slavomír Krajňak 1. miesto kumite ml. dorastenci do 50 kg, Veronika Kováčová 1. miesto kumite st. žiačky do 45 kg, Peter Kováč 2. miesto kumite st. žiaci do 40 kg, Róbert Jakab 2. miesto kumite st. žiaci do 45 kg, Tomáš Kubák 2. miesto kumite st. žiaci nad 50 kg, Martin Hudzik 2. miesto kumite ml. dorastenci do 50 kg, Peter Bozogáň 2. miesto kumite ml. dorastenci do 65 kg,

Richard Tomasch 2.miesto kumite ml. dorastenci nad 65 kg, Jana Hámorská 2. miesto kumite ml. dorastenky nad 60 kg, Tomáš Kádár 3. miesto kumite st. žiaci do 40 kg, Tomáš Jakab 3. miesto kumite ml. dorastenci nad 65 kg, Timea Kašková 3. miesto kumite ml. dorastenky do 55 kg, Petra Klimová 3. miesto kumite ml. dorastenky do 55 kg.

Zen Shotokan Karatedo Košice: Mária Hainsová 1. miesto kata dievčatá, Lýdia Timková 1. miesto kata st. žiačky, Martin Miškovič 2. miesto kumite ml. žiaci do 40 kg, Martina Matiašovská 2. miesto kumite st. žiačky do 45 kg, Michal Brinzík 3. miesto kata ml. žiaci, Tuan Anh Nguyen 3. miesto kumite ml. žiaci do30 kg.

MsKS Sabinov: Viktória Semaniková 1. miesto kumite ml. dorastenky do 50 kg, Zuzana Summerová 1. miesto kumite st. žiačky nad 45 kg, Zuzana Cicmanová 2. miesto kumite st. žiačky nad 45 kg, Viktória SemanIková 3. miesto kata ml. dorastenky, Pavol Semaník 3. miesto kumite ml. dorastenci do 60 kg, Alexandra Halajová 3. miesto kumite st. žiačky do 45 kg, Júlia Molčanová 3. miesto kumite st. žiačky do 45 kg.

Metropol Košice: Ronald Bodnár 1. miesto kumite ml. dorastenci do 55 kg, Marián Rampáček 2. miesto kumite ml. dorastenci do 45 kg, Tatiana Girmanová 2. miesto kumite st. žiačky do 40 kg, Karin Ďurčanská 3. miesto kata ml. žiačky, Lucia Rácová 3. miesto kata ml. dorastenky, Lucia Rácová 3. miesto kumite ml. dorastenky do 50 kg.

KK Kretovič Košice: Matej Čuchran 2. miesto kumite ml. žiaci nad 40 kg, Slavomír Buchla 2. miesto kumite st. žiaci do 50 kg, Marcela Cingeľová 3. miesto kumite st. žiačky nad 45 kg, Radka Lindáková 3. miesto kumite ml. dorastenky nad 60 kg.

Goju Kai Michalovce: Diana Pajunková 2. miesto kata ml. žiačky, Tomáš Beganič 3. miesto kata st. žiaci.

Asahi Dojo Rožňava: Zuzana Martonová 2. miesto kumite ml. žiačky do 40 kg.

KK Tanden Košice: Katarína Kotúčová 3. miesto kumite st. žiačky do 40 kg.

ŠKP Prešov: Lucia Langošová 3. miesto kumite ml. dorastenky do 60 kg.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.