Sobota, 23. január, 2021Meniny má Miloš

VŠIMLI SME SI - ll na súpiske Košíc

Sportnet|Publikované 28. nov 2005 o 23:00

Na zápasovej súpiske HC Košice sa objavilo ďalšie nové meno. Ide o obrancu Stanislava Kalla. V Poprade ešte v nedeľu nenastúpil, no možno v krátkom

čase prepotí v extralige modro bieli dres HC. Pre zaujímavosť, ide o 28 ročného beka, odchovanca Košíc. Pravda, treba podotknúť, že najvyššiu súťaž na Slovensku ešte neokúsil. Dokonca doma v uplynulých sezónach ani nehrával. Od roku 2002 pôsobil v HC Asplöven v prvej švédskej divízii (tretia liga). Predtým, po skončení účinkovania v košickej juniorke, obliekal dres Trebišova či Michaloviec. V prvej lige strávil päť sezón. No a teraz by sa mohol dočkať exraligovej premiéry.

"Podľa toho čo som ho videl na tréningu, vyzerá veľmi slušne. Uvidíme ako to bude v zápase. Dáme mu príležitosť, keď na to bude vhodná chvíľa," hovorí tréner HC Košice Ján Selvek. Kall nastupoval v tejto sezóne v prvoligovej farme Košíc v Humennom. S Košičanmi podpísal kontrakt a mal by tak rozšíriť zadné rady, lebo pri zranení Frühaufa, ktorý má zranené rebrá ostalo v tíme len šesť obrancov.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.