Piatok, 5. marec, 2021Meniny má Fridrich

Všetci traja víťazi s ôsmimi strelenými gólmi

Sportnet|Publikované 5. okt 2006 o 00:00

Poprad - V uplynulú nedeľu pokračovala popradská hokejbalová uni junior liga kompetným štvrtým kolom.Na úvodné stretnutie nastúpili proti sebe

Na úvodné stretnutie nastúpili proti sebe mužstvá Hooligans a Timber Wolves. Papierovým favoritom v tomto zápase boli hráči Hooligans. Tí však tradične začali úvodnú tretinu zle a po úvodnej časti hry zaslúžene prehrávali 1:3. V nasledujúcich dvoch tretinách už Hooligans prevzali taktovku hry do svojich rúk a v stretnutí zvíťazili.

Druhý zápas štvrtého kola medzi Leopoldovom a Fantou začali lepšie hráči Leopoldova. Ti po úvodnej dvadsaťminútovke vyhrávali 3:1 a zdalo sa, že majú vývoj zápasu pod kontrolou. V prostrednej časti hry, sa naopak, viac darilo hráčom Fanty a po dvoch tretinách už viedli Leopoldovčania iba rozdielom jedného gólu. V poslednej tretine neponechali nič na náhodu favorizovaní hráči Leopoldova a po víťazstve 4:1 v poslednej časti hry si pripísali povinné dva body do tabuľky.

Posledný súboj štvrtého kola uni junior ligy medzi Luníkom a Šatexom bol od úvodu až do konca zápasu veľmi vyrovnaný. Ani jedno z mužstiev si v úvodných dvoch tretinách nevytvorilo rozhodujúci náskok a tak sa o víťazovi muselo rozhodnúť až v poslednej časti hry. Poslednú tretinu lepšie zvládli hráči Šatexu, čo im zaručilo zisk dvoch bodov v tomto zápase.

Výsledky 4. kola: HKB Team South Hooligans - Timber Wolves 8:4 (1:3, 4:0, 3:1), HBC Leopoldov - Fanta 8:4 (3:1, 1:2, 4:1), HC Luník - Lion Šatex 5:8 (3:3, 1:2, 1:3).