Utorok, 26. január, 2021Meniny má Tamara

Vranov - St. Ľubovňa 1:1 (1:1)

Sportnet|Publikované 22. okt 2006 o 22:00

Vranov - Líder tabuľky si z Vranova odváža bod, aj keď na šance jednoznačne zvíťazili domáci. Už v 6. min. strelu Jenčka bravúrne zneškodnil strelu

hostí gólman Vaško. V 15. min. domáci Gadžo strelou z 18 m vystrašil hosťujúceho gólmana. Hostia pohrozili v 28. min., keď Kováč v sľubnej gólovej pozícii minul pravú žrď domácej bránky. Skóre otvoril v 32. min. Pavlišin, ktorého nechala domáca obrana osamoteného v pokutovom území a prudkou strelou prestrelil brankára Dedinského. O dve minúty už bolo vyrovnané, keď si na Hajdúchov rohový kop najvyššie vyskočil Slavkovský a vyrovnal na 1:1. Druhý polčas bol v znamení prevahy domácich. V 46. min. Slavkovský po prihrávke Petra strieľal iba do hosťujúceho brankára, v 50. min. si Petro narazil loptu s Hajdúchom, no jeho strelu brankár hostí vyrazil na roh. Ten istý hráč o štyri minúty neskôr mieril tesne vedľa tyče hosťujúcej bránky. Hostia pohrozili v 62. min., no Maďarík sám pred domácim gólmanom svoju šancu nepremenil. V 68. min. opäť strieľal Petro a Vaško opäť skvele vyrazil loptu. V 70. min. sa ideálne v pokutovom území uvoľnil Baran, no aj on prehral súboj s hosťujúcim gólmanom. Keď v 78. min. Slavkovský po centri Adama hlavou minul hosťujúcu bránu odvážajú si hostia z Vranova cenný bod aj keď domáci by si hlavne za druhý polčas zaslúžili zvíťaziť.

Góly: 34. Slavkovský - 32. Pavlišin. ŽK: Jenčko - Vaško, Kováč. Rozhodoval Eperješi pred 500 divákmi. VRANOV: Dedinský - Petro, Jenčko, Babjak, Gadžo - Hajdúch, Baran, Slavkovský, Dzuríček - Nemčík, Adam.

ST. ĽUBOVŇA: Vaško - Hricov, Gábor, Majný, Mižák - Kupec, Maďarík, Krajňák (86. Kolivoška), Pavlišin - Solotruk (58. Čomič), Kováč (66. Pagor).