Pondelok, 25. január, 2021Meniny má Gejza

Vranov chce nastúpiť stopercentne koncentrovaný

Sportnet|Publikované 3. sep 2012 o 22:00

Futbalisti Vranova si v novej sezóne III. ligy pocit víťazstva ešte nevychutnali. Nepriaznivú výsledkovú bilanciu by chceli ukončiť proti rezerve Banskej Bystrice.

VRANOV.

Hráči MFK mali počas posledného víkendu voľno, pretože svoj domáci zápas B-mužstvom Banskej Bystrice odohrajú až dnes.

Zverenci trénera Jozefa Lehockého získali v prvých štyroch kolách bod za remízu v Námestove, čo ich aktuálne vynieslo na 16. priečku, od ktorej sa chce mužstvo v dohrávke odraziť prvým trojbodovým zásahom.

„Štart som si predstavoval inak. Predovšetkým som veril, že si doma poradíme s Moldavou. Ak by sa nám to podarilo, mali by sme plus jeden bod a pred zápasom s Ban. Bystricou by sme boli v ľahšej situácii. Zároveň ma mrzí, že pred takým dôležitým stretnutím, ako nás najbližšie čaká, sme neabsolvovali optimálnu prípravu, pretože sme trénovali v nekompletnom zložení. Navyše, situácia v klube je napätá, čo tiež mužstvu nepridáva na pohode, ale verím, že aj napriek týmto problémom naše vystúpenie zvládneme. S chlapcami sme sa o tom rozprávali a za kabínu môžem prehlásiť, že proti Banskej Bystrici nastúpime stopercentne koncentrovaní s cieľom odovzdať zo seba maximum,“ zdôraznil tréner MFK Vranov Jozef Lehocký.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.