Streda, 20. január, 2021Meniny má Dalibor

Volejbalisti v univerzitnej hale o pohár rektora

Sportnet|Publikované 26. sep 2002 o 22:00

Prešov - Týždeň pred zahájením slovenskej volejbalovej extraligy mužov sa v hale PU na Športovej ulici uskutoční turnaj O pohár rektora Prešovskej

univerzity, na ktorom bude štartovať okrem hráčov z usporiadateľského oddielu trojica ďalších tímov. Spoza severných hraníc sa na podujatí predstavia volejbalisti popredného poľského mužstva z Bialsko - Bialej, ďalej slovenský vicemajster z Dubovej a hráči VK Chemes Humenné. Úvodné merania síl sú na programe už dnes popoludní, turnaj zakončia zajtra podvečer. "Našim cieľom je naplno využiť výhodu domáceho prostredia a získať pohár do svojej vitríny," nechal sa počuť tréner VK PU Prešov Richard Vlkolinský. Ďalej dodal: "Príležitosť dostanú všetci hráči, aj tí zo širšieho kádra. Za najvážnejšieho konkurenta považujeme poľský celok, no naplno budeme musieť hrať aj proti ostatným. O týždeň sa predstavíme v prvom kole najvyššej súťaže vo Zvolene a rozhodne chceme obstáť v generálke naň čo najlepšie".

Program - dnes: 15. hod. Dubová Humenné, 18. 00 Prešov Bialsko-Biala, zajtra: 9. 00 Prešov Dubová, 11. 00 Humenné Bialsko-Biala, 16. 00 Dubová Bialsko-Biala, 18. 00 Prešov Humenné.

Autor: Sportnet

Súvisiace články

  • Invalid Date
  • Invalid Date
  • Invalid Date
© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.